Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


HARMONY CLUB HOTEL OSTRAVA, ubytování Ostrava

Harmony Club Hotel Ostrava je typický městský hotel s velmi výhodnou polohou - nedaleko centra města Ostrava. Hotel Harmony Club nabízí kvalitní a levné ubytování v jednolůžkových pokojích, dvoulůžkových pokojích a pokojích typu manager. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí, telefonem s přímou volbou a připojením k internetu.   Harmony Club Hotel Ostrava je typický městský hotel s velmi výhodnou polohou - nedaleko centra města Ostrava. Hotel Harmony Club nabízí kvalitní a levné ubytování v jednolůžkových pokojích, dvoulůžkových pokojích a pokojích typu manager. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí, telefonem s přímou volbou a připojením… Více… k internetu. Hotel tvoří výškovou dominantu městské části Ostrava – Mariánské Hory a leží v těsné blízkosti hlavní komunikace spojující centrum Ostravy s mezinárodní silnicí. Velkou předností hotelu je snadná dostupnost autem i veřejnými dopravními prostředky. Mimo ubytování hotel nabízí moderní konferenční prostory pro firemní akce, konference, semináře, prezentace firem, školení, společenské a gastronomické akce, svatby, promoce, rodinné oslavy, plesy. V rámci pořádání kongresových akcí poskytujeme ucelený gastronomický servis – coffee breaky, obědy, večeře, rauty atd. Nabízíme zajištění cateringu i mimo hotel. Kongresová činnost: Harmony Club Hotel nabízí středně velké kongresové prostory, které jsou ideální pro pořádání společenských akcí, obchodních jednání, prezentací, školení či přijímacích pohovorů. Všechny kongresové prostory disponují denním světlem, internetovým připojením a klimatizací. Co do uspořádání, jsou kongresové prostory velmi variabilní a vzájemně propojitelné tak, aby maximálně vyhovovaly Vašim individuálním požadavkům. Samozřejmostí je zajištění coffee breaků, pracovních obědů a dalších gastronomických služeb profesionálním hotelovým personálem.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 450 Kč za pokoj na noc!

HARMONY CLUB HOTEL OSTRAVA - Vybavení pokojů

Hotelová ubytovací kapacita zahrnuje celkem 150 příjemně zařízených pokojů. K dispozici je 90 jednolůžkových pokojů a 60 dvojlůžkových pokojů v provedení MANAGER a Standard. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, LCD televizorem s rozšířenou nabídkou kabelových nebo satelitních programů, internetovým připojením zdarma a telefonem s přímou volbou.

HARMONY CLUB HOTEL OSTRAVA - Možnosti stravování

Restaurace: Hotelová restaurace s celkovou kapacitou 80 míst nabízí moderní kuchyni od předkrmů po dezerty. Denně od 6:30 do 10:00 jsou zde připraveny bohaté snídaně ve formě švédských stolů. Nejen hoteloví hosté následně mohou využít nabídky poledního menu, nebo výběru ze stálého jídelního lístku. Restaurace disponuje několika letními terasami s možností příjemného posezení a v letních měsících nabízíme také pravidelné grilování.

HARMONY CLUB HOTEL OSTRAVA - Okolí ubytování

Hotelu na dosah:
Dolní oblast Vítkovice – národní kulturní památka industriálního vzhledu (2 km),
Hornické muzeum Landek – největší hornické muzeum v České republice 7,4 km),
Budova nové radnice – nejvyšší radniční věž v České republice s vyhlídkou (3,2 km),
ZOO Ostrava – zoologická zahrada s více než 50tiletou tradicí (5,8 km),
Stodolní ulice – fenomén ostravského kulturně-společenského života (2,8 km),
Slezskoostravský hrad – ostravská historická památka (3,9 km),
Moravskoslezské Beskydy – pohoří s největší chráněnou krajinnou oblastí České republiky (přibližně 35 km).
Harmony Club Hotel Ostrava se nachází pouhých 5 minut od centra města. Výhodné je také strategické umístění – hotel leží pouhých 18 kilometrů jižně od státní hranice s Polskem a přibližně 65 kilometrů severozápadně od státní hranice se Slovenskem. Pohodlné napojení na železniční i autobusová nádraží zajišťuje hned několik zastávek MHD v okolí hotelu.

Fotografie HARMONY CLUB HOTEL OSTRAVA

HARMONY CLUB HOTEL OSTRAVA
Zvětšit fotografii

Mapa HARMONY CLUB HOTEL OSTRAVA

Velká mapa