Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


HOTEL PANON, ubytování Hodonín

Výhodná poloha hotelu na hranicích se Slovenskem a blízko hranic s Rakouskem. Náš tříhvězdičkový hotel je vhodný pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty, s možností sportovně-společenského vyžití, pro jednotlivce i skupinové zájezdy. V letním období je v blízkosti hotelu v provozu moderně zrekonstruované koupaliště se třemi bazény s vyhřívanou vodou, vodními atrakcemi pro děti i dospělé. V zimním období hosté uvítají zejména  sqaush a spinning. Okolí hotelu je ideální pro nenáročnou pěší turistiku i cykloturistiku vinařským krajem. Klimatizovaný zasedací sál s kapacitou 64 míst je vhodný pro pracovní zasedání, semináře nebo slavnostní akce.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

HOTEL PANON - Vybavení pokojů

Hotel poskytuje ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a suitách. Pokoje jsou vybavené samostatnou koupelnou, WC a telefonem. K vybavení suit patří vířivá vana, domácí kino, telefon a minibar; jedna má i vlastní saunu. Možnost bezdrátového připojení k internetu Wi-Fi systémem.

HOTEL PANON - Možnosti stravování

Hostům je k dispozici klimatizovaná restaurace a snack-bar. V letních měsících lze příjemně posedět na vyhlídkové terase, kde podáváme speciality na grilu a krajové pochoutky. Po domluvě lze uspořádat gastroakce nejrůznějšího typu (zabíjačky, grilování, rodinné oslavy, svatby aj.).

HOTEL PANON - Okolí ubytování

Přejete-li si na své dovolené nejen odpočinout, ale i poznat nový kraj, město Hodonín a jeho okolí nabízí mnoho zajímavých míst, kam se můžete vypravit. Máte-li rádi kulturu, určitě nevynechejte barokní zámek Hodonín, Masarykovo muzeum, Galerii výtvarného umění, kostel sv. Vavřince. Za zmínku stojí i architektonicky významná budova hodonínské radnice. Pro krátkou procházku doporučujeme naučnou stezku městským parkem Dúbravou či Zoologickou zahradu v Hodoníně. Pro ty, kteří mají rádi neobvyklé zážitky, se přímo nabízí multifunkční paintballový areál v Hodoníně. V letních měsících jistě oceníte plavecký bazén a koupaliště, které se nachází blízko hotelu.
Výhodná poloha hotelu na hranicích se Slovenskem a nedaleko hranic s Rakouskem.

Fotografie HOTEL PANON

HOTEL PANON
Zvětšit fotografii

Mapa HOTEL PANON

Velká mapa