Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


HOTEL BRNO, ubytování Brno

HOTEL BRNO se nachází v klidném prostředí v blízkosti středu města Brna a BVV. Našim hostům nabízíme ubytování v 78 dvoulůžkových pokojích, 6 apartmánech a 6 bezbariérových dvoulůžkových pokojích. Hotel Brno je ideálním místem nejen pro relaxační a kulturně poznávací pobyty či jako zázemí při návštěvě veletrhů a výstav na BVV, ale také ideální místo pro konání Vašich rodinných oslav či firemních setkání.V případě obchodních jednání či jiných společenských událostí, Vám jsou plně k dispozici naše konferenční prostory. Ty se skládají ze 2 hotelových salonků a 1 kongresového sálu, plně vybaveného veškerou konferenční technikou. Na Vaše přání Vám připravíme menu a jsme schopni upravit i provozní dobu. U… Více… hotelu je vlastní parkoviště a sauna.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 610 Kč za pokoj na noc!

HOTEL BRNO - Vybavení pokojů

Pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, televizí a telefonem. Nabízíme také pokoje bez televize.

HOTEL BRNO - Možnosti stravování

Stravování je zajištěno v naší hotelové restauraci. Naši šikovní kuchaři vám připraví některé ze specialit moravské i kontinentální kuchyně. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů.

HOTEL BRNO - Okolí ubytování

Výhodné umístění hotelu Brno umožňuje rychlý přístup k nejžádanějším místům města Brna. Hotel se nachází asi 1 km od dálniční křižovatky (výjezd - exit 194 B). Do města či na hlavní nádraží se dá tramvají dojet za 10 min.
Zastávka: 300 m Autobusové nádraží: 3000 m Centrum: 3000 m Vlakové nádraží: 3000 m Letiště: 10 km

Fotografie HOTEL BRNO

HOTEL BRNO
Zvětšit fotografii

Mapa HOTEL BRNO

Velká mapa