Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


BECHERPLATZ, ubytování Karlovy Vary

Apartmány se nácházejí ve středu města Karlovy Vary v historickém domě, ve kterém se přes 200 let vyráběl bylinný likér Becherovka. Přestavbou bývalé 170 let staré továrny Becherovky vznikl v samém centru Karlových Varů jedinečný turistický prostor. Svým vzhledem navozuje atmosféru starobylého náměstí z 19. století, kde si můžete u dobré kávy odpočinout v kavárně Kaffee Magazin či nakoupit suvenýry, delikatesy i pivo KAREL IV. Z náměstí můžete sejít po dubových schodech rovnou do originální restaurace a Pivovaru Karel IV. Šéfkuchař dbá na to, aby převážná většina produktů byla z naší domácí výroby. K dispozici jsou také dva moderní apartmány s celkovou kapacitou 10lůžek.  Apartmán 1 má dvě samostatné ložnice s… Více… vlastní koupelnou, obývací pokoj, jídelnu a kuchyni. Přístup je po schodišti nebo výtahem. Apartmán 2 má dvě samostatné ložnice, dvě koupelny, obývací pokoj s kuchyní. Přístup je po schodišti nebo výtahem.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

BECHERPLATZ - Možnosti stravování

Tam, kde v několika posledních desetiletí zrála Becherovka, se dnes nachází restaurace a Pivovar Karel IV. V těchto prostorách byla využita velká část původního vybavení sklepů. Zde se můžete posadit na pohodlné židle, vyrobené ze dřeva starých sudů a ohřát se u topení, pro které byly využity nerezové rozvody Becherovky.Celá restaurace je chytrým využitím původních prostor působících, které působí, jako by byly vždy určené ke gastronomickým účelům.
V našem restaurantu Becherplatz Karel IV. naleznete každý všední den polední menu, ale i další jídla a to nejen z kuchařek našich babiček. Samozřejmostí je pak úplná nabídka piv Pivovaru Karla IV., do kterého můžete nahlížet při posezení v restauraci.

BECHERPLATZ - Okolí ubytování

Apartmány se nachází v obchodním centru Karlových Varů, vedle pěší zóny s možností parkování přímo u budovy.
Apartmány jsou ve vzdálenosti 250m od vlakového a autobusového nádraží.

Fotografie BECHERPLATZ

BECHERPLATZ
Zvětšit fotografii

Mapa BECHERPLATZ

Velká mapa