Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel GOLD Chotoviny, ubytování Chotoviny

Hotel Gold**** Chotoviny leží uprostřed krásné jihočeské přírody a záreveň necelou hodinu jízdy z Prahy. Nabízíme nejen ubytování ve stylových pokojích, ale také restaurační služby, relaxaci ve wellness centru nebo prostorné sály pro svatby, rodinné oslavy i konference.   Nabízíme nejen ubytování ve stylových a komfortních pokojích, ale také služby hotelové restaurace a vinárny, relaxaci v luxusním wellness centru nebo možnost pronájmu konferenčních sálů. Tyto sály jsou vhodné pro firemní jednání a meetingy, svatební hostiny i rodinné oslavy.   Salonek ‚Business‘ – salonek pokojového typu s vlastní koupelnou, ideální pro důležitá jednání za zavřenými dveřmi, kapacita až 8 osob Salonek ‚Rotunda‘ – kruhový… Více… komorní salonek, vhodný pro menší jednání nebo rodinné oslavy, kapacita 20 osob Velký konferenční sál s pódiem – ideální pro velké meetingy nebo svatební hostiny, kapacita 110 osob Hotelová Restaurace – rádi Vám rezervujeme také prostory hotelové restaurace s terasou a zahradou s dětským koutkem, kapacita 50 osob

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel GOLD Chotoviny - Vybavení pokojů

Naše pokoje jsou stylově a elegantně zařízené a poskytnou Vám veškerý komfort důležitý k tomu, aby jste si pobyt u nás dokonale užili.
Každý z 24 pokojů je vkusně laděn do jiné barvy za použití luxusních tapet nápaditého designu a promyšlených doplňků. Zejména v létě naplno oceníte pokojové terasy s krásným výhledem do okolní přírody nebo na historické město Tábor, kterými některé pokoje disponují. 
 
 

Hotel GOLD Chotoviny - Možnosti stravování

Vychutnejte si oběd nebo odpolední kávu v hotelové restauraci s terasou a zahradou s dětským koutkem. Pro romantickou večeři pak jistě oceníte prostory sklepní vinárny s klenutými stropy.
Náš šéfkuchař se specializuje na tradiční českou kuchyni avšak v moderním a odlehčeném pojetí. Rád pro Vás připraví polední menu, exkluzivní večeři nebo jedinečnou slavnostní recepci.

Hotel GOLD Chotoviny - Okolí ubytování

Lokalita:
- výborná dostupnost vzhledem k přímému sjezdu z dálnice D3
- 10 km od historického města Tábora
- okolí plné cyklostezek a možnosti pěší turistiky
- rybaření v blízkosti 5 km
- veškerá občanská vybavenost v místě obce
- vlaková i autobusová doprava 300m od hotelu
D3/E55 (výborná dostupnost vzhledem k přímému sjezdu z dálnice směrem k Chotovinám)  
Z Prahy 83 km.  
8 minut autem od historického města Tábora.  
Vlakové nádraží přímo v obci (150 m) !
Hotel je vzdálený 20 km od lyžařského areálu Monínec.

Fotografie Hotel GOLD Chotoviny

Hotel GOLD Chotoviny
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel GOLD Chotoviny

Velká mapa