Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion - Ubytování Květinová, ubytování Křelov-Břuchotín

Nabízíme ubytování v novém rodinném domě penzionového typu v Křelově u Olomouce , 3 km od centra Olomouce, s dostupnýmým spojením na R35.Nabízíme ubytování pro max. 18 osob v přízemí a patře domu. V červnu 2016 jsme rozšířili kapacitu ubytování pro dalších 8 hostů. K dispozici jsou 4 nové samostatné 2lůžkové pokoje s vlastním soc. zař.,TV, WiFi a pro každé 2 pokoje společná malá vybavená kuchyňka. Pokoje jsou v přízemí s přímým vstupem na zastřešenou  terasu.  V současné době nabízíme ubytování pro max. 18osob v 7 pokojích v přízemí a prvním patře domu. Všechny pokoje mají vlastní TV, připojení wifi v celém objektu a  vlastní soc.zař. a vybavené kuchyňky.   Svou polohou je vhodný pro odpočinek a… Více… přenocování na služebních cestách, pro zaměstnance firem i pobyt s využitím všech přírodních, historických, sportovních a rodinných aktivit, které Olomouc a okolí nabízí. Vítáme Vás na stránkách penzionu - ubytovacích služeb v rodinném penzionu v Křelově u Olomouce. Obec Křelov se nachází 3 km od centra Olomouce nedaleko sjezdu R35 směr Hradec Králové. Svou polohou je vhodný pro odpočinek a přenocování na služebních cestách, pro zaměstnance firem i pobyt s využitím všech přírodních, historických, sportovních a rodinných aktivit, které Olomouc a její okolí nabízí. V současné době nabízíme ubytování pro max. 18osob v 7 pokojích v přízemí a prvním patře domu. Všechny pokoje mají vlastní TV, připojení wifi v celém objektu a  vlastní soc.zař. a vybavené kuchyňky. K dispozici dětská postýlka. Půjčování kol. Dále nabízíme: parkování před domem nebo po dohodě i  v uzamykatelném dvoře u objektu. Wi-fi, TV, nekuřácké prostředí, po dohodě je možné domácí zvíře. Úschova kol v uzamykatelné části objektu. V místě městská doprava do Olomouce, obchod, restaurace, tenisové kurty, centrum Olomouce3 km, 10 minut jízdy. V blízkém okolí množství cyklostezek, přírodní koupání, Fort XVII. Historické zajímavosti Olomouce a okolí, aquapark, ZOO, kulturní a sportovní zažízení. Obchodní centrum Globus a City s multikinem1 km. Dále nabízíme: parkování před domem nebo po dohodě i  v uzamykatelném dvoře u objektu Wi-fi, TV nekuřácké prostředí v místě městská doprava do Olomouce, obchod, restaurace, tenisové kurty centrum Olomouce 3 km obchodní centrum Globus a City s multikinem 1 km v blízkém okolí množství cyklostezek, přírodní koupání, Fort XVII. historické zajímavosti, aquapark, ZOO, kulturní a sportovní zažízení     

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 357 Kč za osobu na noc!

Penzion - Ubytování Květinová - Vybavení pokojů

V patře domu jsou dva samostatné pokoje: Rodinný pokoj s koupelnou
pokoj má  dvě samostané ložnice pro 5 lidí se socialním zařízením (sprch. kout, WC)
    - třílůžková ložnice zde je možné mít na přání dvě postele spojené v jednu manželskou postel a třetí samostatnou nebo  všechny  postele mohou být samostastané
    - dvoulůžková ložnice má dvě samostatné postele
 Tento rodinný pokoj je vhodný pro rodinu nebo skupinu přátel.
Jak budete chtít pokoje nachystat nebo obsadit, specifikujte prosím do objednávky, jinak chystáme pokoje vždy, dle počtu obsazených postelí.
 
Dvojlůžkový pokoj s koupelnou
    - jedna se o zcela samostatný pokoj, který může mít manželskou postel nebo na přání oddělené postele
    - samostatné soc. zař. (vana, sprch.kout, WC)
 
Pro tyto pokoje v patře je k dispozici  vybavená kuchyň, společenská místnost a velký zastřešený balkon s posezením. Lze také na přání pronajmout celé patro a vytvořit si tak jeden velký apartmán pro 7 lidí.
V přízemí domu:
je apartmán a samostatné dvoulůžkové pokoje se soc. zařízením a kuchyňkou, s přímým vstupem na krytou terasu s posezením.
Apartmán se vstupem na  krytou terasu
má dva samostatné pokoje pro 5 lidí se soc zařízením, (WC, sprchový kout) a vybavená kuchyň.
  -     třílůžkový pokoj s možností 2 přistýlek ve formě rozkládacího gauče plnohodnotných rozměrů, z pokoje je přímý vstup na zastřešenou terasu
        nebo je možno k němu přidat ještě jeden dvoulůžkový pokoj
 -      dvoulůžkový pokoj, který se pronajímá při zájmu o větší počet ubytování 
- apartmán je vhodný pro rodiny nebo skupinu přátel, jak budete chtít pokoje nachystat nebo obsadit, specifikujte prosím do objednávky, napište e-mailem nebo přímo zavolejte. Jinak chystáme pokoje vždy podle počtu obsazených postelí.
 
Dvoulůžkové pokoje s koupelnou a kuchyňkou
-        nové samostatné dvoulůžkové pokoje s vlastním soc.zař ( sprchový kout, WC), TV, wifi a vždy pro dva pokoje je vybavená kuchyňka.
Tyto  2lůžkové  pokoje jsou stavěny a vybaveny tak, že se mohu nabízet samostatně, každý zvlášť nebo spojit v jeden  apartmán, se dvěma pokoji, na kterých je soc. zařízení.
Tyto pokoje jsou vhodné pro jedince, dvojice, rodiny nebo skupiny přátel.
Přímý vstup z pokojů na zastřešenou  terasu s jezírkem.
 
 Nabízíme parkování před domem nebo v uzamykatelném dvoře u objektu.Po dohodě je možné vzít sebou i malé domácí zvíře - pes. Všechny pokoje jsou nekuřácké. K dispozici dětská postýlka.

Penzion - Ubytování Květinová - Možnosti stravování

Hostům  je k dispozici dvě plně vybavené kuchyně, kde si mohou sami vařit.  Celodenní stravování nabízí  v nejbližším okolí  několik restaurací.

Penzion - Ubytování Květinová - Okolí ubytování

Obec Křelov se nachází 3 km od centra Olomouce nedaleko sjezdu R35 směr Hradec Králové.
Svou polohou je vhodný pro odpočinek a přenocování na služeních cestách, pro zaměstnance firem i pobyt s využitím všech přírodních, historických, sportovních a rodiných aktivit, které Olomouc a její okolí nabízí
Obec Křelov se nachází 3 km od centra Olomouce nedaleko sjezdu R35 směr Hradec Králové.
Svou polohou je ubytování v novém rodinném domě penzionového typu vhodné pro odpočinek a přenocování na služebních cestách, pro zaměstnance firem i pobyt s využitím všech přírodních, historických, sportovních a rodinných aktivit, které Olomouc a její okolí nabízí
V místě městská doprava do Olomouce, obchod, restaurace, tenisové kurty
centrum Olomouce 3 km nebo 10 minut autem.
V blízkém okolí množství cyklostezek, přírodní koupání, Fort XVII.
Historické zajímavosti Olomouce a okolí, aquapark, ZOO, kulturní a sportovní zažízení.  
Obchodní centrum Globus a City s multikinem 1 km.
Ubytování Květinová je v novém rodinném domě penzionového typu v Křelově u Olomouce, 3 km od centra, s blízkým spojením na R35.
Autobusová zastávka městské dopravy je vzdálená 200m
Hlavní vlakové a autobusové nádraží Olomouc 6 km s návazností na městskou autobusovou dopravu, která staví na autobusové zastávce vzdálené od nás 200m
Parkování před domem nebo v uzamykatelném dvoře objektu.

Fotografie Penzion - Ubytování Květinová

Penzion - Ubytování Květinová
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion - Ubytování Květinová

Velká mapa