Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pálavské apartmány, ubytování Pavlov

Vítáme vás v novém krásném ubytování na jižní Moravě v chráněné krajiné rezervaci Pálava. Apartmány jsou v nomvém ubytovacím areálu přímo pod vrchem Pálava s výhledem na Mušovské jezero a kotviště jachet. Tato stavba je oceněna stavbou roku jihomoravského kraje a je zcela ojedinělá co se týče typu ubytování. Celé ubytování je plně klimatizované.  Vítáme vás v novém krásném ubytování na jižní Moravě v chráněné krajiné rezervaci Pálava. Apartmány jsou v nomvém ubytovacím areálu přímo pod vrchem Pálava s výhledem na Mušovské jezero a kotviště jachet. Tato stavba je oceněna stavbou roku jihomoravského kraje a je zcela ojedinělá co se týče typu ubytování. Celé ubytování je plně klimatizované. K dispozici… Více… vlastní kolárna, parkovací místo před domem v oploceném areálu. Při větším množství hostů lze terasy propojit.  Našim hostům zaručujeme maximální servis, poradíme a rodinný přístup.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 640 Kč za osobu na noc!

Pálavské apartmány - Nabízené služby

Během celého roku připravujeme speciální akce, týdenní pobyty, dlouhodobý pronájem apartmánu pro jedince nebo firmy.

Pálavské apartmány - Vybavení pokojů

Apartmány jsou dvojího typu:
Krásný luxusní MEZONET (Dyje, Venuše, Pálava, Idea 8,9, a 14 ) o dvou společných lůžkách, s plně vybavenou kuchyňskou linkou (mikrovlná trouba, skolkeramická deska, lednice, veškeré nádobí, dále LED televizor, koupelna, sprchový kout, velká slunná terasa s elektricky výsuvnou markýzou, ( pouze na apartmánu Dyje, Venuše, Pálava )
Rodinný femily o oddělenou ložnicí a velkým obývacím pokojem s rozkládací sedačkou, výbava je totožná jako u předchozího typu.

Pálavské apartmány - Možnosti stravování

Apartmán je plně nadstandartně vybaven pro vlastní přípravu stravování,  nebo můžete navštívit naši nově otevřenou restauraci v centru Pavlova (Restaurace-penzion Pálava, cca 5 minut pěší chůze).
 

Pálavské apartmány - Okolí ubytování

Apartmány jsou v samém srdci pálavy. Všechny zajímavé lokality jsou kolem nás (cyklo stezky, vodní sporty, plavba parníkem, yachtclub, Lednicko-Valtický areál, Mikulov, Aquapark Aqualand Moravia, dále vhodné výlety do ZOO Brno, Moravský kras, sjezdovka Němčičky.
Apartmány se nachází 8km od silnice I. třídy na trase Brno-Mikulov-Vídeň.
Dostupnost z Brna 46km, z Mikulova 13 km.
Autobus: Brno-Mikulov-Pavlov
Vlakové spojení: Šakvice, dále autobus Dolní Věstonice/Pavlov.
Mezinárodní letiště Airport Brno - Tuřany.

Fotografie Pálavské apartmány

Pálavské apartmány
Zvětšit fotografii

Mapa Pálavské apartmány

Velká mapa