Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel DAP, ubytování Praha 6

Hotel DAP Praha ***+ se nachází jen několik minut od Pražského hradu, dominantního symbolu Prahy, odkud můžete poznávat zákoutí historické Prahy - Karlův most, Staroměstské náměstí, Malou Stranu. Hotel DAP se nachází jen několik minut od Pražského hradu, dominantního symbolu Prahy, odkud můžete poznávat zákoutí historické Prahy - Karlův most, Staroměstské náměstí, Malou Stranu. Náš hotel, situovaný ve středu jedné z nejvýznamnějších pražských čtvrtí Dejvice na Vítězném náměstí, u stanice metra A "Dejvická" a s přímou autobusovou linkou na letiště Václava Havla, je příjemným místem pro všechna vaše osobní či pracovní setkání. Nabízíme Vám ubytování v 51 klimatizovaných nekuřáckých pokojích. V jejich vybavení… Více… nechybí vlastní sociální zařízení (koupelny se sprchou nebo vanou), TV + SAT. Informace ohledně parkování u hotelu najdete v odstavci "Další informace". !!!Informace o parkování od 24. srpna 2016!!! Provozní doba Provozní doba parkování před Hotelem DAP je 0:00–6:00 a 8:00-24:00. Parkovací oprávnění Parkování ve fialové zóně bude možné po platbě v parkovacím automatu nebo přes virtuální parkovací hodiny. Kontrola platby bude probíhat pomocí monitorovacího systému na základě registrační značky vozidla. Zanikne tak povinnost mít parkovací lístek za předním sklem vozidla.  Ceny parkování Ceny návštěvnického parkování na Praze 6 jsou následující: ve 2 cenovém pásmu 40,- Kč/h., ve 3. cenovém pásmu 20,- Kč/h. Použití konkrétní ceny závisí na typu zóny a místních podmínkách a může být v čase proměnná. Konkrétní cena je vždy uvedená na parkovacím automatu a v informacích virtuálních parkovacích hodin. Mopedy, jednostopé motocykly a motokola nejsou zpoplatněna. V parkovacím automatu bude možné platit hotově mincemi (korunami a eury), platební kartou (Visa, MasterCard), prostřednictvím chytrého telefonu (smartphone) nebo webového rozhraní.  Kde parkovat mimo zóny? Pro dlouhodobé stání doporučujeme využít nedaleké komerční parkování na hlídaném krytém nonstop parkovišti v budově Národní technické knihovny, podzemní garáže na Evropské ulici, parkoviště u ulice Verdunská, nebo parkoviště u nádraží Dejvice.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 843 Kč za osobu na noc!

Hotel DAP - Nabízené služby

víkendová sleva 850 Kč/osoba/noc

Hotel DAP - Vybavení pokojů

Hotel DAP nabízí svým hostům k odpočinku 50 příjemných, klimatizovaných pokojů. Součástí každého z nich je koupelna se sprchou či vanou, WC, buzení, televizor se satelitním příjmem a pokrytí WI-FI. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Hotel DAP - Možnosti stravování

Součástí Hotelu DAP je restaurace Evropa. Ochutnat zde přitom můžete nejen tradiční česká jídla, ale i mezinárodní kuchyni. Restaurace s kapacitou 90 míst je plně klimatizovaná, což jistě přispěje k Vašemu dokonalému gurmánskému zážitku. Náš personál se těší na vaši návštěvu mezi 11: 00 do 22: 00 pondělí - čtvrtek, 11: 00 do 15: 00 v pátek, víkendy jsou uzavřeny.

Fotografie Hotel DAP

Hotel DAP
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel DAP

Velká mapa