Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Kára, ubytování Žatec

Levné ubytování v plně vybavených apartmánech. Penzion se nachází v centru města Žatec. Možnost parkování v uzamčeném dvoře, zdarma připojení na WIFI. Ubytování je vhodné pro turisty, firmy (dlouhodobé pobyty) i rodiny s dětmi. Nabízíme levné ubytování v plně vybavených apartmánech v centru města Žatec. Ubytování je vhodné pro turisty, firmy (dlouhodobé pobyty) i rodiny s dětmi. - připojení WIFI v prostorách penzionu - možnost zapůjčení osobního vozidla k výletům po okolí - parkování v uzamčeném dvoře - úschovna kol - stravování vlastní – vybavené kuchyně - masáže

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 360 Kč za osobu na noc!

Penzion Kára - Okolí ubytování

V blízkém okolí se nabízí mnoho možností kulturního vyžití. Restaurace, chráněná městská památková rezervace a území Homolupulů, připomínající slavnou tradici pěstování chmele v Žatci.
Sportovcům pak můžeme doporučit nově zrekonstruovaný sportovní areál Mládí, vzdálený od nás jen pár minut nebo žateckou cyklostezku, která vás podél Ohře doveze až na přehradu Nechranice. V letních měsících je k dispozici městské koupaliště s atrakcemi a sportovišti.
Penzion je vzdálen cca pět minut chůze od autobusového nádraží. Z vlakového nádraží (cca. 1 km) jezdí městská doprava na zastávku vzdálenou tři minuty od nás (po domluvě zajistím odvoz z vlak. nádraží).

Fotografie Penzion Kára

Penzion Kára
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Kára

Velká mapa