Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Residence Select, ubytování Praha 2

Hotel se nachází v centru města v residenční a zároveň obchodní části Prahy. Pěšky se dostanete na Václavské náměstí, k Národnímu Muzeu, Pražskému kongresovému centru a k většině turistických míst. Tento elegantní hotel se nachází v budově z roku 1910 a poskytuje studiové pokoje s vysokým standartem: prostorné, světlé a tiché pokoje (část z nich je směřována do vnitrobloku).  Hotel se nachází v centru města v residenční a zároveň obchodní části Prahy. Pěšky se dostanete na Václavské náměstí, k Národnímu Muzeu, Pražskému kongresovému centru a k většině turistických míst. Tento elegantní hotel se nachází v budově z roku 1910 a poskytuje studiové pokoje s vysokým standartem: prostorné, světlé a tiché pokoje… Více… (část z nich je směřována do vnitrobloku). Velká nabídka služeb: 24h recepce, konferenční místnost, lobby bar, garážové parkování (20 EUR/denně), internetový koutek, úklidový servis a veškeré obchodní a turistické informace. Ideální pro ty, kteří hledají vysoký konfort, soukromí, výhodnou cenu a strategicé umístění v centru Prahy.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Residence Select - Vybavení pokojů

Všechny pokoje v hoteulu nabízí toto vybavení: TV se satelitním příjmem a župany. Pokoje obrácené do nádvoří jsou velmi klidné. Pokoje s výhledem do ulice mají klimatizaci. V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení.

Residence Select - Okolí ubytování

Hotel se nachází nedaleko (10 minut chůzí) od Václavského Náměstí, Národního Muzea, Národní Opery a Pražského kongresového centra.Z letiště: 45 minut od hotelu. Naproti příletové hale je zastávka autobusu číslo 119, který Vás doveze na zastávku Dejvická ( zelená linka A). Z Dejvické pojedete na zastávku Muzeum, kde přestoupíte na červenou linku B směr Háje. Následující zastávka je I.P.Pavlova. V případě Vašeho zájmu pro Vás můžeme objednat transfer z letiště do Hotelu Residence Select. Hlavní nádraží: 15 minut chůzí z hotelu nebo metrem (červená linka C směr Letňany). I.P.Pavlova je hned druhá zastávka.

Fotografie Residence Select

Residence Select
Zvětšit fotografii

Mapa Residence Select

Velká mapa