Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Karlovy Vary - byt s krásnou vyhlídkou, ubytování Karlovy Vary

Byt s krásnou vyhlídkou na lázeňské město Karlovy Vary. Sedm lůžek a přistýlka pro dva. Byt se sedmi lůžky a přistýlkou pro dva, s krásnou vyhlídkou na lázeňské město Karlovy Vary. Odpočiňte si! Pijte léčivé prameny, relaxujte v lázních, nechte se budit vyzváněním zvonů, procházejte se celé hodiny po okolních lesích. Zastavte se v uspěchaném životě a načerpejte zde zpět své síly. V domě bydlel osobní krejčí prvního prezidenta Československa, Tomáše Gariggua Masaryka. Dům je situován přímo nad středem města s pramenem Vřídlo.  V blízkosti je podzemní parkoviště s dostatečnou kapacitou, několik restaurací, prodejna potravin, možnost lázeňské péče, lanová dráha z centra od Vřídla k vrchní části ulice. Jiná… Více… lanová dráha vede na vyhlídku Diana nad městem. Bus 300 m.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 2 500 Kč za pokoj na noc!

Karlovy Vary - byt s krásnou vyhlídkou - Vybavení pokojů

Byt se nachází ve druhém patře. Je rozlehlý, dole je kuchyň, velký pokoj a koupelna s toaletou. O patro výše jsou tři mansardy v podkroví a nad nimi Ačko pod střechou. Styl - ponechána patina. Po celé ploše je vytápěn ústředním topením. Teplá voda z bojleru postačí pro sprchu všech osob.

Karlovy Vary - byt s krásnou vyhlídkou - Okolí ubytování

Tipy na výlet: Vláčkem Hrad Bečov s Relikviářem svatého Maura ze 13. století Pěšky nebo na kole Hrad Loket se středověkou mučírnou. Skiareál Boží Dar a Klínovec

Fotografie Karlovy Vary - byt s krásnou vyhlídkou

Karlovy Vary - byt s krásnou vyhlídkou
Zvětšit fotografii

Mapa Karlovy Vary - byt s krásnou vyhlídkou

Velká mapa