Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


SkiResort hotel OMNIA****, ubytování Janské Lázně

Čtyřhvězdičkový SKIRESORT HOTEL OMNIA**** je designový, moderně-sportovní hotel v Janských Lázních, který se nachází v těsné blízkosti 8-mi místné kabinkové lanové dráhy na Černou horu, která je jediná v ČR. SkiResort hotel OMNIA**** nabízí moderní, příjemné ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech, relaxační a sportovní zázemí (bazén s vířivkou, sauna, malé fitness, solárium, masáže, manikúru, pedikúru a tenisovou halu), prostornou restauraci, Lobby bar a letní terasu, která může být místem Vašeho setkání či obchodních schůzek. Hotel je vhodným místem pro pořádání  kongresů, konferencí, školení, firemních party, svateb a rautů, večírků, teambuildingových akcí a to až do velikosti 300… Více… účastníků. Areál Černé hory je ideálním místem pro letní i zimní aktivity. Velkou dominantou je nejmodernější kabinová lanovka na Černou horu, kterou je možné využívat celoročně.  Parkovné - pro hotelové hosty zdarma Internetové připojení - zdarma Pes - poplatek 250 CZK/noc Polopenze - doplatek 280 CZK/osoba/den, děti do 11 let 140 CZK/dítě/noc

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

SkiResort hotel OMNIA**** - Vybavení pokojů

Pokoje, stejně jako celý interiér, jsou typické originálním designem a vysokým komfortem. Kapacita hotelu je 43 pokojů, celkem 110 lůžek. Pokoje jsou vybaveny SAT-LCD-TV, internetem, minibarem, trezorem, telefonem, koupelnou s wc, sprchou/vanou, fénem, balkónem a zámkovým kartovým systémem s ohledem k úspoře energií.

SkiResort hotel OMNIA**** - Možnosti stravování

Restaurace hotelu Omnia nabízí tradiční českou kuchyni v pojetí moderní gastronomie i jídla mezinárodní kuchyně. Mezi další nabídky patří výhodné polední tříchodové menu. Je zde kladen velký důraz na čerstvost a kvalitu surovin. Restaurace o kapacitě 90 osob slouží mimo jiné k pořádání firemních, rodinných akcí a oslav. Prostory restaurace jsou nekuřácké, kouření je povoleno pouze na Lobby baru a na letní terase.

SkiResort hotel OMNIA**** - Okolí ubytování

Janské Lázně se jako významné lázeňské město a centrum letních a zimních aktivit nachází ve východní části Krkonoš. V případě příznivého počasí můžete na vrcholu Černé hory navštívit rozhlednu Panorama, odkud můžete pohlédnout na krkonošské vrcholy, rovněž tak Podkrkonoší. Od června je otevřena 1. Krkonošská cyklistická naučná stezka, která je dlouhá 16 km a je vedena po lesních cestách Černé a Světlé hory. Trasa nabízí překrásné pohledy na hlavní krkonošský hřeben s jeho dominantou-Sněžkou. Ideální nástupním místem je horní stanice kabinkové lanové dráhy. Pro pěší návštěvníky je také otevřena Naučná stezka Černohorské rašeliniště.
Centrum Janské Lázně - 500 m
Autobusová stanice Janské Lázně - 500 m
Vlakové nádraží - Svoboda nad Úpou - 5 km

Fotografie SkiResort hotel OMNIA****

SkiResort hotel OMNIA****
Zvětšit fotografii

Mapa SkiResort hotel OMNIA****

Velká mapa