Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel St.Anna, ubytování Boží Dar

Rodinný hotell St. Anna *** se nachází v nejvýše položeném městě České republiky, v Božím  Daru v Krušných horách (1028 m n. m.), které je vzdáleno pouhých 26 km od centra světoznámých lázní Karlovy Vary. Boží Dar je známý jako centrum zimních sportů, pěší turistiky a cykloturistiky. Hotel je vhodný pro Vaši aktivní dovolenou, relaxaci, obchodní setkání, či rodinné oslavy. Disponuje 43 lůžky v celkem šestnácti pokojích, od jednolůžkových až po rodinné pokoje (2 ložnice). Pokoje jsou vybaveny televizory se satelitním příjmem a WIFI připojením k internetu zdarma. Součástí hotelu je restaurace, úschovna lyží a kol a vlastní (bezplatné) hotelové parkoviště.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 950 Kč za pokoj na noc!

Hotel St.Anna - Možnosti stravování

Součástí hotelu je restaurace, která disponuje cca 45 místy. V příjemném prostředí zde můžete absolvovat pracovní oběd či jednání nebo strávit chvíle odpočinku při rodinných setkáních. Menu je možné přizpůsobit Vašim individuálním požadavkům a náš personál Vám bude vždy k dispozici.
V letních měsících můžete chvíle pohody strávit na terase u hotelu s výhledem na park, kterému dominuje božídarský kostel Svaté Anny.

Hotel St.Anna - Okolí ubytování

Autem, linkovým autobusem z Karlových Varů.

Fotografie Hotel St.Anna

Hotel St.Anna
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel St.Anna

Velká mapa