Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hostel Fléda, ubytování Brno

Pokud hledáte levné a přesto komfortní ubytování s charakteristickou atmosférou, Hostel Fléda je pro vás tou pravou volbou. Kromě příjemných a čistých pokojů můžete využít dalších výhod včetně, kuchyňského koutu, WiFi na recepci a kulturního a dopravního infoservisu na recepci. Máme k dispozici 11 čistých a stylově vybavených pokojů: 3x dvoulůžkový pokoj, 2x čtyřlůžkový pokoj, 2x pětilůžkový pokoj a 4x šestilůžkový pokoj. Z toho některé pokoje jsou průchozí, tyto pokoje jsou cenově zvýhodněny. Koupelny, toalety a kuchyňky jsou společné, vždy pro 2 pokoje. Nově máme společenskou místnost s kuchyňkou, WiFi připojení je zdarma ve všech prostorách hostelu. Čisté povlečení v ceně je samozřejmostí. Ve společných… Více… prostorách hostelu mají všichni hosté přístup k pravidelně udržovaným  toaletám a sprchám. K dispozici jsou vybavené kuchyně s ledničkou, (mikrovlnnou troubou a dalšími spotřebiči). Stylový klub a bar, který je nedílnou součástí našeho hostelu, je ideálním prostředím pro setkávání s ostatními cestovateli nad sklenkou něčeho dobrého přímo v centru Brna.   Pokud chcete mít na dosah možnost poznat kulturní dění v Brně, navštivte náš hostel! Ceny jsou uvedeny včetně DPH, všech městských a turistických poplatků. NABÍZÍME  : - možnost úschovy zavazadel a cenností nad rámec skříněk na pokojích - praní + sušení - 1 pračka = 150 Kč - zdarma WIFI pokrytí ve všech prostorách hostelu 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 192 Kč za osobu na noc!

Hostel Fléda - Vybavení pokojů

Máme k dispozici 11 čistých a stylově vybavených pokojů: 3x dvoulůžkový pokoj, 2x čtyřlůžkový pokoj, 2x pětilůžkový pokoj a 4x šestilůžkový pokoj. Z toho některé pokoje jsou průchozí, tyto pokoje jsou cenově zvýhodněny. Koupelny, toalety a kuchyňky jsou společné, vždy pro 2 pokoje. Nově máme společenskou místnost s kuchyňkou, WiFi připojení je zdarma ve všech prostorách hostelu.
Čisté povlečení v ceně je samozřejmostí. Ve společných prostorách hostelu mají všichni hosté přístup k pravidelně udržovaným  toaletám a sprchám. K dispozici jsou vybavené kuchyně s ledničkou, (mikrovlnnou troubou a dalšími spotřebiči).

Hostel Fléda - Okolí ubytování

Přímo v budově hostelu se nachází nejznámější brněnský klub a kulturní centrum Fléda (koncerty, divadlo, kino, bar). Dále v ulici Jazz club Stará Pekárna.V blízkosti nestarší a jeden z největších brněnských parků Lužánky. V budově je turecké bistro s nejlepším kebabem v Brně. V blízkém okolí řada restaurací a hospod, nákupní centrum se skvělou rybí jídelnou. Do historického centra města (muzea, galerie, hrad Špilberk, architektonické a jiné památky) je to 5 minut tramvají. Až na kraj města se táhne CHKO Moravský kras s vyhlášenými jeskyněmi a propastí Macocha. V Brně se konají mezinárodní veletrhy a také světoznámá Brněnská velká cena.
Z LETIŠTĚ
Z brněnského letiště jezdí každou půlhodinu do centra Brna k Hlavnímu vlakovému nádraží autobusová linka č. 76. V noci od 23:00 do 5:00 je letiště obsluhováno linkou 89 v intervalu 30 až 60 minut.Doba jízdy je cca 20 minut.
Z HLAVNÍHO VLAKOVÉHO NÁDRAŽÍ (jízdenka 20 KČ)
Nasedněte do tramvaje číslo 1 nebo 6 směr Řečkovice. Vystupte na zastávce Hrnčířská (6. zastávka). Hostel se nachází hned u zastávky napravo, červený dům s nápisem Fléda.
Z AUTOBUSOVÉ STANICE GRAND HOTEL
Jděte na hlavní vlakové nádraží, které se nachází cca 100 metrů po levé straně. Nasedněte do tramvaje číslo 1 směr Řečkovice. Vystupte na zastávce Hrnčířská (6. zastávka). Hostel se nachází hned u zastávky napravo, červený dům s nápisem Fléda.
Z HLAVNÍHO AUTOBUSOVÉHO NÁDRAŽÍ ZVONAŘKA
Nasedněte na tramvaj číslo 12 směr Červinkova. Vystupte na hlavním vlakovém nádrží (2. zastávka). Nastupte do tramvaje číslo 1 směr Řečkovice. Vystupte na zastávce Hrnčířská (6. zastávka). Hostel se nachází hned u zastávky napravo, červený dům s nápisem Fléda.

Fotografie Hostel Fléda

Hostel Fléda
Zvětšit fotografii

Mapa Hostel Fléda

Velká mapa