Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Garni Rambousek, ubytování Praha 5

Hotel Garni Rambousek se nachází ve vilové čtvrti Malvazinky s překrásným výhledem na Prahu, 15 minut od centra. Hotel nabízí ubytování v pokojích s klimatizací, trezorem, minibarem a LCD TV s připojením na internet. Parkování a WIFI jsou k dispozici zdarma.     Rodinný hotel Rambousek se nachází v klidné lokalitě Malvazinky v blízkosti centra Prahy. Hotel nabízí příjemné a pohodlné ubytování v 10 moderně zařízených pokojích.    Původní vila z roku 1923 byla kompletně zrekonstruována v roce 2011 a hotel nabízí nadstandartní vybavení ve své kategorii.                                                     Hosty jistě zaujme panoramatický prosklený výtah s nádherným výhledem na… Více… červené střechy Prahy, vybavení nejmodernější technikou a také např. nápojový automat na chodbě hotelu.  Pro maximální pohodlí a bezpečnost hostů slouží možnost vstupu do hotelu a pokoje za pomoci otisku prstu, případně jsou k dispozici karty.                                                       Připojení k internetu pomocí Wi-Fi je v celém hotelu i ve všech pokojích poskytováno zdarma. Vnitřní prostory jsou nekuřácké, ale pro kuřáky je připravena speciálně vybavená terasa.  Hotel Rambousek nabízí kompletně bezbariérový přístup a jeden pokoj je přizpůsoben pro handicapované osoby. O Vaši obuv se postará čistící automat.  

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Garni Rambousek - Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, ledničkou s minibarem, psacím stolem a trezorem.
Pro přípravu kávy nebo čaje přímo na pokoji mohou hosté použít varnou konvici.
Pozornost si zaslouží LCD televizory (82cm) s digitálním tunerem, satelitem a připojením k internetu.
V koupelnách s WC a prostorným sprchovým koutem je pro hosty připravena nejen hotelová kosmetika, ale také fén.
Hostům, kteří cestují s miminkem je k dispozici dětská postýlka. Na recepci hotelu je možnost zapůjčit si žehličku a využít počítač s přístupem na internet.
Pokoje jsou nekuřácké, stejně jako celý hotel, ale pro kuřáky je připravena speciálně vybavená terasa.
 

Hotel Garni Rambousek - Možnosti stravování

Pro příjemný začátek Vašeho dne podáváme bohatou snídani formou studeného a teplého bufetu. 
Budou vám nabídnuta míchaná vejce, párky, uzeniny, salámové a sýrové talíře, tradiční i celozrnné pečivo, rozmanité pekařské a cukrářské výrobky, müsli.
K dispozici je také med, marmelády a Nugeta. Dále potom káva, čaj, džus, mléko a jogurty.
Kávovar umožňuje přípravu kvalitního pressa či cappuccina a nabídku doplňuje ovoce a zelenina.
Alkoholické i nealkoholické nápoje jsou součástí nabídky minibarů v každém pokoji a hosté mohou využít nápojový automat na chodbě hotelu ( káva, capuccino, čaj, polévka)
 
 

Fotografie Hotel Garni Rambousek

Hotel Garni Rambousek
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Garni Rambousek

Velká mapa