Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion - ubytování U Vorlíčků, ubytování Jablonné nad Orlicí

V penzionu u Vorlíčků, který se nachází v nádherném podhorském městečku Jablonném nad Orlicí. Je umístěn v centru památkové zóny na náměstí 5. května čp 32.. Město Jablonné nad Orlicí nabízí celoročně dobrou možnost sportovně rekreačního vyžití, dobrého stravování a veškerého servisu. V penzionu u Vorlíčků, který se nachází v nádherném podhorském městečku Jablonném nad Orlicí. Je umístěn v centru památkové zóny na náměstí 5. května čp 32.. Město Jablonné nad Orlicí nabízí celoročně dobrou možnost sportovně rekreačního vyžití, dobrého stravování a veškerého servisu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Penzion - ubytování U Vorlíčků - Vybavení pokojů

V nové části penzionu u Vorlíčků kapacita 23 lůžek, v části otevřené roku 1999 21 lůžek. Pokoje v nové části jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a kuchyňskou linkou, připojením k internetu a televizí. Pokoje ve starší části jsou taktéž vybaveny, ale mají společné sociální zařízení. • 5x jednolůžkové pokoje • 7x dvoulůžkové pokoje • 3x třílůžkové pokoje • 4x čtyřlůžkové pokoje

Penzion - ubytování U Vorlíčků - Možnosti stravování

Hosté si mohou vařit ve vlastní vybavené kuchyňce, nebo navštěvovat restaurace v okolí penzionu u Vorlíčků, které nabízejí klasickou českou kuchyni.

Fotografie Penzion - ubytování U Vorlíčků

Penzion - ubytování U Vorlíčků
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion - ubytování U Vorlíčků

Velká mapa