Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion MINI Liberec, ubytování Liberec

Penzion Mini v Liberci nabízí levné a kvalitní ubytování v příjemné atmosféře rodinného penzionu, v klidné vilové čtvrti.Nabízíme kvalitní ubytování pro manažery firem na obchodních cestách i pro rodiny s dětmi. Penzion Mini je umístěn nedaleko sjezdu z dálnice Praha-Děčín směr Pavlovice-Růžodol s velmi dobrým autobusovým spojením do centra města.Nabízíme dva dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a jeden čtyřlůžkový apartmán.Každý z pokojů rodinného penzionu je vybaven samostatným sociálním zařízením se sprchou, kuchyňským koutem, lednicí,mikrovlnou troubou, LCD TV + SAT.Všechny pokoje našeho penzionu jsou nekuřácké.Wi-Fi zdarma v celém penzionu /jako alternativa ADSL připojení/, penzion Mini nabízí bezplatné… Více… připojení pro Vaše pracovní pobyty v Liberci. V případě ubytování psů požadujeme vlastní psí pelech a ubytováváme dle dohody a jenom malé rasy.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 450 Kč za osobu na noc!

Penzion MINI Liberec - Možnosti stravování

V našem rodinném penzionu poskytujeme pouze možnost snídaní dle dohody se zákazníky.Snídaně jsou servírovány až na pokoj hostů. viz ceník www.penzion-liberec.eu

Penzion MINI Liberec - Okolí ubytování

Detailní popis okolí penzionu na www.penzion-liberec.eu v sekci volný čas
Penzion Mini se nachází na okraji města Liberec vzdálený od středu města cca 2,5 km, s velice dobrou dopravní obslužností /zastávka MHD vzdálena 150 m/ smožností zakoupení jízdenek přímo v penzionu.Dále penzion leží v blízkosti příjezdové trasy dálnice Praha-Liberec-Děčín.V okruhu 2 kilometrů jsou nákupní centra Globus, Kaufland, Gauhaus a OBI market.

Fotografie Penzion MINI Liberec

Penzion MINI Liberec
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion MINI Liberec

Velká mapa