Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Angelis, ubytování Praha 5

Hotel se nachází na levém břehu řeky Vltavy v tiché a poklidné ulici na pražském Smíchově se snadnou dostupností do městského historického centra a jen několik metrů od jednoho z největších nákupních a zábavních center Prahy, Nového Smíchova. Hotel nabízí dokonalý odpočinek v prostorných, příjemně zařízených a plně vybavených pokojích s vlastním příslušenstvím. Vchod do metra se nachází ve pouhých 100m od hotelu, tramvajová i autobusová zastávka je přímo za rohem. Na Václavské náměstí 10 minut metrem, na Malou Stranu 15 minut chůzí. Hotel se nachází na levém břehu řeky Vltavy v tiché a poklidné ulici na pražském Smíchově se snadnou dostupností do městského historického centra a jen několik metrů od jednoho z… Více… největších nákupních a zábavních center Prahy, Nového Smíchova. Hotel nabízí dokonalý odpočinek v prostorných, příjemně zařízených a plně vybavených pokojích s vlastním příslušenstvím. Vchod do metra se nachází ve pouhých 100m od hotelu, tramvajová i autobusová zastávka je přímo za rohem. Na Václavské náměstí 10 minut metrem, na Malou Stranu 15 minut chůzí. Břeh Vltavy s proslulou pražskou pláží se nachází pouze 2 bloky od hotelu (v provozu v červenci a srpnu); Nákupní centrum Nový Smíchov 300m od hotelu; Mozart muzeum 500m od hotelu. Hotel poskytuje ubytování ve 38 pokojích - jednolůžkových, dvojlůžkových nebo apartmánech.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Angelis - Vybavení pokojů

Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny SAT TV, telefonem, minibarem, trezorem, vlastní koupelnou s WC (sprchy i vany k dispozici), fénem, rychlovarnou konvicí a Wi-Fi internetem zdarma.

Hotel Angelis - Možnosti stravování

Hotel nabízí ubytování se snídaní. Pro skupiny možnost zajištění ubytování s polopenzí.

Hotel Angelis - Okolí ubytování

Hotel sídlí v klidné ulici na pražském Smíchově přímo vedle pivovaru Staropramen.
Do hotelu se nejrychleji dostanete metrem (linka B, stanice Anděl, exit Na Knížecí), případně pak tramavají (zastávka Na Knížecí, tram 4,14,12,20).

Fotografie Hotel Angelis

Hotel Angelis
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Angelis

Velká mapa