Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Corto Praha, ubytování Praha 1

Penzion Corto Old Town nabízí příjemné ubytování v samém centru Prahy.Všechny pamětihodnosti máte na dosah ruky. Poloha: přímo v centru na hlavní turistické cestě mezi Václavskám a Staroměstskám náměstím Kapacita: 25 lůžek Vybavení pokojů: praktické a účelné, odpovídá standartu tříhvězdičkového hotelu. TV SAT, zdarma WI-FI, stojan na zavazadla, varná konvice + čaj, káva cukr, samostatná koupelna + WC. Cena přistýlky u dvoulůžkového pokoje je možná po telefonické dohodě za cenu 300 Kč. V ceně každého pokoje je bohatá buffetová snídaně, WI-FI, DPH, místní poplatky, čajový a kávový servis, welcome drink a 20 % sleva v restauraci Corto.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Penzion Corto Praha - Vybavení pokojů

Máme k dispozici 5 pokojů v prvním patře s výhledem na Havelské tržiště. Tyto pokoje jsou nově zrekonstruovány. Našim klientům můžeme nabídnout ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových nebo čtyřlůžkových pokojích.

Penzion Corto Praha - Možnosti stravování

Bohatá a la card snídaně je součástí ceny ubytování a je podávána v restauraci Corto každý den od 8:00 do 11:00. Veganská, vegetariánská a bezlepková snídaně je možná po předchozí dohodě. Každý host našeho pensionu dostaně slevu 20 % na konzumaci v restauraci a uvítací nápoj dle výběru zdarma.

Penzion Corto Praha - Okolí ubytování

V blízkosti pensionu jsou veškeré pražské památky a zajímavosti.Na recepci Vám pomůžeme při plánování výletů, koncertů a dalších kulturních akcí.

Fotografie Penzion Corto Praha

Penzion Corto Praha
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Corto Praha

Velká mapa