Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Rakovec, ubytování Brno

Hotel Rakovec nabízí komfortní ubytování v nejvýznamnější rekreační oblasti města Brna, na Brněnské přehradě, která vznikla před 70-ti lety zatopením městské části Brno-Kníničky. Součástí hotelu je restaurace, která je nejen pro hosty, ale také pro veřejnost,nabízí panoramatický výhled na jezero,V okolí hotelu se nabízí spousta rekreačních a turistických možností. Můžeme navštívit Hrad Veveří, Brněnskou ZOO, Helenčinu studánku, nebo jen relaxovat při procházce po okolí, jedné z pláží či na parníku. Okolí přehrady je zajímavé i pro sportovce, kteří mohou využít jednu z mnoha stezek pro cykloturistiku, nebo na in-line bruslích. V pěkném počasí je možné využít i golfové hřiště a voleyballové kurty. V sezoně na… Více… Brněnské přehradě probíhá spousta zábavných akcí např. přehlídka ohňostrojů Ignis Brunensis. Hotel Rakovec se nachází na pravém břehu Brněnské přehrady. Hotel doporučujeme pro rekreační pobyty, ale zklamáni nebudou ani účastníci konferencí, kterou rádi zajistíme v našem hotelu. Konferenční sál má kapacitu 200 osob. Je to pěkné a útulné prostředí pro pořádání akcí s výhledem na přehradu. Kapacita Lobby baru je 40 osob a nabízí velký výběr káv, nealko nápojů, vín a sektů i teplých pokrmů. Připojení k internetu zdarma v celém hotelovém komplexu Rakovec.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 893 Kč za osobu na noc!

Hotel Rakovec - Vybavení pokojů

Pokoje jsou typu dvoulůžkového. Možnost obsazení jednou osobou. Pokoje jsou standardně vybaveny luxusnější koupelnou se sprchovým koutem, toaletou, televizorem s dálkovým ovládáním, psacím stolem a židlemi.

Hotel Rakovec - Možnosti stravování

Otevírací doba naší restaurace je od 11.30 do 22.00 hodin. Zajišťujeme celodenní stravování. Výběr jídel z bohatého menu. Nabízíme pokrmy z masa, ryb, menu pro vegetariány či grilované speciality. Letní terasa nabízí příjemné posezení venku pro 80 osob s výhledem na přehradu.

Hotel Rakovec - Okolí ubytování

Hotel se nachází v rekreační a klidné oblasti města Brna. K turistickým aktivitám je zpřístupněm nedaleký hrad Veveří. V okolí hotelu se nachází cyklostezky, stezky pro pěší a vodní sporty, neboť hotel je vzdálen pouhých 30 metrů od břehu přehrady.
Z Prahy po dálnici D1 150km, výjezd exit 178 na Ostrovačice, 5,5 km rovně, u Nového Dvora vpravo a 6 km okolo hradu, vpravo k hotelu Rakovec. Z Vídně po dálnici A22 10km, vjezd na silnici B7, po 48km nájezd na dálnici D1, výjezd exit 190 na Brno-západ, 6 km stále rovně a vlevo k hotelu Rakovec Z Ostravy po dálnici D1 90km, výjezd exit 267 v Olomouci, opět na dálnici D1 40km, výjezd exit 190 na Brno-západ, 7 km stále rovně a pak vlevo na hotel Rakovec

Fotografie Hotel Rakovec

Hotel Rakovec
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Rakovec

Velká mapa