Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel U Červené židle, ubytování Praha 1

Poloha hotelu nabízí našim klientům poznat klidné a zároveň historické části Prahy. Nacházíme se přibližně ve středu Starého města, jen 300 metrů od Staroměstského náměstí a Karlova mostu. Budova, ve které se hotel nachází, byla nedávno renovována a původně pochází z 15. století. Věříme, že náš hotel je skvělou možností pro klienty, kteří hledají pro svůj pobyt místo v centru Prahy s příjemnou a přátelskou atmosférou. Naši zaměstnanci jsou vám ochotni nabídnout ty nejlepší hotelové služby a pomoc. Klientům, kteří přijedou autem, můžeme nabídnout parkovací místo na našem vlastním parkovišti za poplatek 500,- za auto a noc. Vítáni jsou samozřejmě i Vaši domácí mazlíčci. Rádi vám zajistíme taxi transfer,… Více… turistické výlety či poštovní služby.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel U Červené židle - Vybavení pokojů

Nabízíme ubytování v 15 příjemně zařízených pokojích. Každý pokoj má svou vlastní historickou atmosféru. Všechny pokoje jsou po rekonstrukci a jsou vybaveny stylovým dřevěným nábytkem. Můžeme vám nabídnout jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a dva čtyřlůžkové pokoje, které jsou vybaveny klimatizací. Dva pokoje mají bezbariérový přístup. Součástí každého pokoje je satelitní televize, koupelna se sprchou či vanou, internetové připojení, lednice, minibar, telefon, vysoušeč vlasů, denní úklid atd. Veškeré tyto služby jsou zahrnuty v ceně vašeho ubytování. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Pro kuřáky zde máme vyhrazenu speciální venkovní zónu, kde je kouření povoleno. Do pokoje možnost zajištění malé postýlky pro vaše dítě.

Hotel U Červené židle - Možnosti stravování

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, která se podává denně od 8 do 11 hodin v prostorách recepce. Jedná se o klasický bufetový styl. Můžete si vybrat z bohaté nabídky pečiva, sýrů, uzenin, kávy, džusů atd.

Hotel U Červené židle - Okolí ubytování

V okolí hotelu se nachází velké množství kaváren a restaurací. Na požádání možnost doporučení recepčních. K nákupu vhodný blízký obchodní řetězec Tesco. Cesta na Václavské náměstí trvá přibližně 10 minut pěšky, ke Karlovu mostu 5 minut. V blízkosti také Národní divadlo či pražské Klementinum s Národní knihovnou.
Nejbližší stanice metra jsou Národní třída na trase B a Staroměstská na trase A. Z pražského letiště se dostanete autobusem č. 119 na stanici metra Dejvická, odtud na stanici metra Staroměstská, která je od hotelu vzdálená cca 300 metrů. Z hlavního nádraží potom metrem ze stanice Hlavní nádraží (trasa C) s jedním přestupem na linku B či A podle vámi zvolené cílové stanice (jejich vzdálenost od hotelu přibližně stejná).

Fotografie Hotel U Červené židle

Hotel U Červené židle
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel U Červené židle

Velká mapa