Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Iberica, ubytování Brno

Penzion IBÉRICA navazuje na úspěšný, stejnojmenný festival španělské hudby a kultury a nabízí Vám stylové ubytování nedaleko centra města Brna. Disponujeme celkem 9 pestře zařízenými pokoji, které pojmou až 21 hostů. Penzion IBÉRICA navazuje na úspěšný, stejnojmenný festival španělské hudby a kultury a nabízí Vám stylové ubytování nedaleko centra města Brna. Disponujeme celkem 9 pestře zařízenými pokoji, které pojmou až 21 hostů. Ti si mohou vybrat mezi jednolůžkovým pokojem, dvoulůžkovým pokojem, čtyřlůžkovým pokojem nebo dvoulůžkovým apartmá s vlastní zařízenou kuchyňkou a LCD kabelovou televizí. Nově nyní nabízíme také apartmán se zahradou, s kapacitou až 5 osob. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení,… Více… sprchový kout nebo vanu. Nabízíme také větší apartmán a k němu přidružený dvoulůžkový pokoj s balkóny - vhodný pro rodiny nebo skupinu. Všechny bytové jednotky jsou nekuřácké, s výjimkou pokojů s balkóny nebo zahradou. Menší zvířata jsou u nás vítána. Wifi připojení je v celém penzionu zdarma. Nově otevřená Svačinka v přízemí penzionu, kde si hosté mohou posedět u kávy, pochutnat si na obloženém pečivu nebo ochutnat španělské víno. Díky výhodné poloze poblíž uzlu brněnské hromadné dopravy Stará osada netrvá cesta k penzionu dlouho. Od něj je to do historického centra Brna asi 3 km, což autem i MHD zabere asi osm minut. K nájezdu na dálnici je to přibližně 10–15 minut autem. Penzion nemá vlastní parkoviště, ale je možné parkovat před budovou a v její těsné blízkosti zdarma. Klientům penzionu nabízíme slevy na pronájem sportovních prostorů v Clubu Classic /odkaz na web/, v jejichž rámci se jim mohou věnovat profesionální trenéři vybraného sportu (tenis, squash, badminton, beach volejbal). Slevy mohou uplatnit i na zapůjčení kvalitního sportovního vybavení. PENZION NEMÁ NON-STOP RECEPCI.  Penzion nemá vlastní parkoviště, ovšem lze parkovat přímo před budovou nebo v její těsné blízkosti zdarma. Čas kdy mohou být hosté ubytováni: Po-pá 14,00-21,00 So-ne 11,00-21,00 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 530 Kč za osobu na noc!

Penzion Iberica - Vybavení pokojů

Penzion nabízí 9 pokojů s celkovou kapacitou 21osob, z toho 3 apartmá vybavená malou kuchyňkou. Každý pokoj je vybaven vlastním sociální zařízením se sprchovým koutem. Nabízíme také větší apartmán a k němu přidružený dvoulůžkový pokoj s balkóny. Vhodné pro rodiny nebo skupinu.

Penzion Iberica - Možnosti stravování

Od 6.1. jsme pro vás otevřeli malou prodejnu s názvem Svačinka. Nachází se v přízemí penzionu a můžete zde zakoupit nejen domácí obložené pečivo, ale také posedět u šálku vynikající španělské kávy Saula. V nabídce máme dále také alko i nealko nápoje, dezerty, svačinové potraviny a především kvalitní bílovické pečivo.
 
od 13.1. 2014 budou hostům k dispozici také snídaně několika typů:
- obložená bageta (různé druhy), čaj/káva, džus
- jogurt dle vlastního výběru, koláč, čaj/káva, džus
- müsli, ovoce, pečivo, máslo, džem; čaj/káva, džus

Penzion Iberica - Okolí ubytování

V bezprostředním okolí domu se nachází park a komerční centrum mj. s wellness a fitness centrem.
Dobrou dopravní dostupnost zajišťuje výhodná poloha penzionu v blízkosti uzlu městské hromadné dopravy Stará osada. Odtud je to do historického centra Brna asi 3 km / 8 min MHD nebo autem. Vzdálenost od dálnice cca 10-15min autem.

Fotografie Penzion Iberica

Penzion Iberica
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Iberica

Velká mapa