Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Praha, ubytování Deštné v Orlických horách

*** hotel Praha v Deštné v Orlických horách se nachází přímo naproti sedačkové lanovce v lyžařském areálu v Deštné. Je dobře přístupný z hlavní silnice, parkování je před hotelem na monitorovaném parkovišti. Hotel je ve své novodobé historii provozován 6 let a nabízí komfortní ubytování , je obklopen překrásnou přírodní scenerií vybízející k relaxaci, turistice, jízdě na horských kolech a v zimě především lyžování. Hotel je znám také svou výbornou českou kuchyní a kvalitní nabídkou vín Ubytování je vhodné nejen pro jednotlivce, ale i pro početnější rodiny, menší skupiny i firemní akce . Podmínky zpracování osobních údajů hostů v souladu s GDPR se řídí interní směrnicí Hotelu Praha, Deštné v… Více… Orl.horách 175, která je pro Vás k dispozici na naší recepci. --------------------------

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 700 Kč za osobu na noc!

Hotel Praha - Nabízené služby

TERMÍN: 31.07.-01.08.2010- WESTERNOVÉ ZÁVODY V DEŠTNÉM / cca 400m od hotelu/- turistická jízdárna ADAM

TERMÍN: 06.-08.08.2010- TRADIČNÍ SLAVNOSTI - TAVENÍ SKLA DŘEVEM

Hotel Praha - Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny TV se sat .programy, telefonem s přímou volbou , minibarem , vlastní koupelnou se sprchou a WC. K dispozici je zdarma připojení na internet / WiFi/, apartmány jsou navíc vybaveny kuchyňským koutem. V každém z pokojů je pohovka s rozkládací přistýlkou.
Celková kapacita- 12 pokojů a 2 apartmá, o celkové kapacitě 48 lůžek vč. přistýlek.

Hotel Praha - Možnosti stravování

Restaurace hotelu Praha nabízí pokrmy domácí české kuchyně, různé úpravy těstovin, oblíbené šťavnaté steaky, lehké zeleninové saláty, maličkosti k zasycení v podobě toastů a omelet, jídla pro děti, sladké dezerty i zmrzlinové poháry. Nechybí ani nabídka kvalitních vín, míchaných nápojů, nealko i alkoholických nápojů.

Hotel Praha - Okolí ubytování

Možnosti v okolí – aktivní turistika- množství značených turistických tras , vhodné podmínky pro cyklisty, rybaření, sběr hub, výchozí bod pro podnikání výletů do okolí / zámky Opočno, Častolovice, Rychnov n.Kněžnou, Kuks/, Zoo s vyhlášeným Safari parkem ve Dvoře Královém n.Labem, vojenské opevnění v Dobrošově, či nedaleký bunkr Hanička, romantické místo české historie – Babiččino údolí, a zámek v Ratibořicích.

Pro aktivní využití volného času lze vyzkoušet i nedaleký lanový park, který nabízí zábavu nejen pro děti, ale i dospělé. Dále je zde půjčovna čtyřkolek, kolečkových běžek a bruslí.
Kochat se nádhernými scenériemi Orlických hor můžete i ze hřbetu koně. Nedaleká jízdárna totiž celoročně nabízí jezdecké kurzy spojené s romantickými vyjížďkami do okolních kopců.

Výhodné ceny lyžařských permanentek, ať již jednodenních, bodových či víkendových a výhodná poloha tohoto hotelu naproti sedačkové lanovce, kde probíhá i noční lyžování, předurčují ubytování v hotelu Praha k nanejvýš atraktivním nabídkám v tomto regionu.
Hotel leží přímo u hlavní silnice vedoucí obcí Deštné v Orlických horách.

Fotografie Hotel Praha

Hotel Praha
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Praha

Velká mapa