Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Krystal, ubytování Praha 6

Hotel Krystal nabízí výhodné ubytování v Praze 6. Jedná s o moderní tříhvězdičkový hotel s rozsáhlým kongresovým centrem. Hotel Krystal je ideální místo pro ubytování turistů, obchodní klientely, skupin a pro organizaci kongresů, sympozií a odborných školení v Praze. * Výhodná poloha mezi centrem města a letištěm Ruzyně, dostupnost z centra Prahy 15 minut (stanice metra A Nádraží Veleslavín je vzdálena 500 metrů od hotelu). * Kapacita hotelu je 630 lůžek, k dispozici jsou jak jednolůžkové, dvojlůžkové a třílůžkové pokoje, tak i apartmány. * Restaurace, hospůdka a bar. * Možnost pořádání konferencí pro až 250 osob. * Bezproblémové parkování - hotelové garáže za poplatek. * Wi-Fi připojení zdarma * Masáže * Relaxační… Více… salón / salón krásy * Kadeřnictví Součástí hotelu jsou moderní kongresové prostory - aula pro 250 osob, několik učeben a poslucháren pro 18 až 50 účastníků. Tyto prostory jsou vybaveny moderní audiovizuální technikou s možností projekce ze všech dostupných médií. Kongresový sál pro 250 osob je vybaven velkoplošnou videoprojekcí a tlumočnickými kabinami, přičemž je možné jej celý ozvučit.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 383 Kč za osobu na noc!

Hotel Krystal - Nabízené služby

K dispozici je také možnost dlouhodobého ubytování za výhodných podmínek.

Hotel Krystal - Vybavení pokojů

Hotel nabízí: * 630 lůžek, převážně jednolůžkové a dvojlůžkové pokoje. * Ubytování ve dvou ubytovacích a cenových kategoriích: Standard (standardní typ pokoje) a Superior (zcela nový interiér, pokoj po kompletní nedávné rekonstrukci). * Každý pokoj má k dispozici balkón, WC, koupelnu s vanou nebo sprchou a fénem, lednici, televizor, telefon. * Děti do 5 let zdarma (bez nároku na vlastní lůžko a snídani), dětská postýlka na vyžádání (+150 Kč).

Hotel Krystal - Možnosti stravování

* Hotelová restaurace s kapacitou 160 míst. * Česká hospůdka s tradiční českou kuchyní. * Lobby Bar nabízející teplé a studené nápoje, také zákusky a chlebíčky. * Snídaně jsou podávány formou švédských stolů.

Hotel Krystal - Okolí ubytování

V okolí hotelu se nachází: * Přírodní rezervace Divoká Šárka se značenými turistickými stezkami * Přírodní koupaliště Džbán s půjčovnou loděk a plážovým volejbalem, * Sport Centrum Evropská s nabídkou bohatého sportovního vyžití - posilovna, squash, lezecká stěna, spinning, solárium, atd. (pro hosty hotelu 10% sleva) * Driving Range Divoká Šárka * Sportovně rekreační areál Landronka s inline dráhou je nedaleko * Nákupní centrum Šestka (cca 5 minut autem)
Cesta do centra Prahy trvá cca 15 minut. Spojení MHD: metrem trasa „A“ ze stanice Nádraží Veleslavín do stanice Staroměstská, Můstek nebo Muzeum.

Fotografie Hotel Krystal

Hotel Krystal
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Krystal

Velká mapa