Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Chalupa Nový Jimramov, ubytování Nový Jimramov

Chalupa pro 12-13 osob, ležící naproti známému Ski Areálu Nový Jimramov. V chalupě je společenská místnost, kuchyně, 2x WC a 2x sprchový kout, 3 ložnice, zastřešený balkón s posezením a prostor pro uskladnění lyží či kol. Nový Jimramov je horská obec s původní zástavbou 3km od Jimramova, v údolí říčky Fryšávky. Kapacita chalupy je 12-13 osob, chalupa leží naproti Ski Areálu Nový Jimramov. Ubytování v prvním patře objektu tvoří 3 ložnice, plně vybavená kuchyně, velká jídelna/společenská místnost, sociální zařízení (2x WC, 2x sprchový kout) a vstupní chodba s možností uskladnění lyží či kol. Objekt je vybaven elektrickým vytápěním. Chalupa má venkovní posezení, další možnost posezení je na velkém zastřešeném… Více… balkoně. K objektu se dá přijet autem, parkování v blízkém okolí. Do obce jezdí autobus, nejbližší vlaková stanice je v Olešné na Moravě.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Chalupa Nový Jimramov - Vybavení pokojů

Společenská místnost/jídelna je vybavena stoly, lavicemi a židlemi. Je zde TV se SAT., obýváková stěna.
Kuchyně je vybavena el.sporákem, lednicí s mrazákem, nádobím, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, el.kráječem chleba.
V každé ložnici jsou 4 lůžka, povlečení poskytujeme. 1 přistýlka je na horní chodbě, kde je zároveň i malé posezení.
V horním patře je WC a sprchový kout - dohromady. V přízemí je WC a sprchový kout - zde zvlášť.

Chalupa Nový Jimramov - Okolí ubytování

Přímo v obci (cca 200m od chalupy) je známý Ski Areál Nový Jimramov se snowparkem. V dosahu 5 - 10km je řada dalších sjezdovek (Ski areál Dalečín, Karasín nebo Svratka).
V létě možnost cykloturistiky, koupání v Milovském rybníku, v rybníku Sykovec, nebo v bazénu v Poličce. Celá oblast je houbařský ráj - CHKO Žďárské vrchy. Památky - Štarkov (přírodní památka, 0,8km), Hrad Štarkov (0,9km), Prosička (přírodní památka 1,3km), Zámek Jimramov (2,1km)
Města: Polička (rodiště Bohuslava Martinů, hradby aj. ), Žďár nad Sázavou (Zelená Hora - památka UNESCO, zámek, muzea), Jimramov (legendární Bistro na náměstí, muzeum).

V obci je autobusová zastávka, nejbližší vlakové nádraží je v Olešné na Moravě.

Fotografie Chalupa Nový Jimramov

Chalupa Nový Jimramov
Zvětšit fotografii

Mapa Chalupa Nový Jimramov

Velká mapa