Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


HOTEL BRILLIANT, ubytování Praha 9

Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho hotelu. Věříme, že jsme díky našim zkušenostem, vybavení hotelu a ochotnému personálu schopni uspokojit i tu nejnáročnější klientelu. Ať už na jednu, či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Pohodlně vybavené pokoje nabízíme za příznivou cenu. Samozřejmostí je čistota a příjemný personál na recepci který rád zodpoví všechny Vaše případné dotazy. Hotel BRILLIANT je situován na klidném místě s výhledem na Prahu a přesto v dosahu metra C Prosek (1 stanice bus) či metra B Palmovka. Parkoviště a INTERNET pro hotelové hosty zdarma. O2 ARENA 2 min autem nebo 5 minut autobusem. Hotel BRILLIANT je hotelový komplex pro celkem 150 hostů, který… Více… je situován 10 km od letiště Praha Ruzyně a 10 minut autem od Pražského hradu. Díky své poloze je vhodný jak pro individuální, skupinovou turistiku a zaměstnance firem. V dosahu hotelu jsou nejen krásy historického hlavního města Prahy, ale i jiná historicky, kulturně a přírodně zajímavá místa v České republice. Hotel BRILLIANT nabízí svým hostům příjemné prostředí s výborným zázemím a profesionálním personálem. Najdete zde restauraci, bar a bezplatné parkoviště pro hotelové hosty. Hotel Brilliant nabízí ubytování v klidné části Prahy 9 s velmi dobrým spojením do centra Prahy.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 551 Kč za osobu na noc!

HOTEL BRILLIANT - Nabízené služby

DLOUHODOBÉ UBYTOVANÍ = SLEVA 40%

HOTEL BRILLIANT - Vybavení pokojů

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchou, TV a ledničkou. Na každém pokoji poskytujeme vysokorychlostní Internet ZDARMA. Hotel je řešen bezbariérově a součástí hotelu je 1 pokoj pro tělesně postižené.

HOTEL BRILLIANT - Možnosti stravování

V hotelu najdete lobby bar s WiFi ZDARMA.

HOTEL BRILLIANT - Okolí ubytování

V okolí hotelu najdete veškterou občanskou vyavenost jako je napřiklad, pošta, škola, nakupní středisko a O2 Arena.
Metro C Prosek dále autobusem č. 140, 185 do zastávky Kelerka nebo metro B Palmovka a dále autobusem č. 140, 185 do zastávky Kelerka.

Fotografie HOTEL BRILLIANT

HOTEL BRILLIANT
Zvětšit fotografii

Mapa HOTEL BRILLIANT

Velká mapa