Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel MALÝ PIVOVAR, ubytování České Budějovice

MALÝ PIVOVAR – hotel s více než 700 let trvající historií s odkazem na pivovarskou tradici – najdou návštěvníci jižních Čech přímo v srdci královského města České Budějovice. Pohodu v každém ročním období a luxusní ubytování v nejkrásnější části historického centra města Českých Budějovic poskytuje hotel Malý pivovar svým hostům ve 25 stylově zařízených pokojích a 4 apartmá. Pro pořádání soukromých a firemních akcí je možno využít jeden ze tří salónků. Náš ochotný personál v recepci na přání zajistí průvodcovské a tlumočnické služby, vstupenky, kulturní programy i vrcholné sportovní zážitky včetně jezdectví, rybářství a lovectví. Dále pokojovou službu, hotelovou směnárnu, hlídané hotelové… Více… parkoviště, střeženo kamerovým systém s dobou záznamu, Inroom, připojení na internet.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel MALÝ PIVOVAR - Vybavení pokojů

Pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou a WC, minibarem, televizorem se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou a připojením na internet.
Apartmá Vás překvapí nejen svou nadstandardní výbavou, ale především svou rozlohou a komfortním vybavením.

Hotel MALÝ PIVOVAR - Možnosti stravování

V hotelové restauraci U královské pečeti je pro naše hosty připraven bohatý výběr pokrmů z české a mezinárodní kuchyně, vlastní cukrárna s produkcí tradičních i netradičních zákusků a široká škála nápojů – jmenujme především piva z produkce domovského pivovaru Budějovický Budvar.

Hotel MALÝ PIVOVAR - Okolí ubytování

Zastávka: 300 m
Autobusové nádraží: 1000 m
Vlakové nádraží: 1000 m
Letiště: 150 m

Fotografie Hotel MALÝ PIVOVAR

Hotel MALÝ PIVOVAR
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel MALÝ PIVOVAR

Velká mapa