Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Seifert, ubytování Nové Hamry

Hotel Seifert se nachází v malebném údolí při soutoku Rolavy a Bílého potoka v Krušných horách. Hotel Seifert se nachází  v centru Nových Hamrů. V hotelu se nachází stylová nekuřácká restaurace, Grill bar a společenský sál s kapacitou až 100 lidí. Restaurace je otevřená od 10 do 22 hodin a nabízí široký výběr z české a mezinárodní kuchyně. Rekreační a chalupářská oblast Nové Hamry se stala velmi vyhledávaným letoviskem a místem odpočinku nejen pro krásnou přírodu, ale také pro čisté ovzduší, které patří podle posledních průzkumů k nejčistším z celého Krušnohoří. Zde se dá prožít ideální dovolená v kterémkoliv ročním období. Letní je ideální pro cykloturistiku a pěší turistiku. V zimě je jeho poloha… Více… nedocenitelná pro zimní sporty. K dispozici je přímo v obci sjezdovka . Z dalších aktivit, které nabízejí Nové Hamry a okolí, jmenujme například nordic walking, bungee trampolínu, krytý bazén s kurzy plavání a aquazorbingem, rybaření, houbaření, horolezectví či rafting. V obci je fotbalové hřiště  a volejbalový kurt, lze zajistit masáže. Pro automobily hotelových hostů je zajištěná dostatečná parkovací kapacita přímo u hotelu. V hotelu je rovněž možné uskladnit jízdní kola a lyže ve speciální, k tomuto účelu vyčleněné místnosti. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 250 Kč za osobu na noc!

Hotel Seifert - Vybavení pokojů

Hotel Seifert nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Pokoje jsou standardně vybaveny sociálním zařízením, TV a připojením k internetu. Kapacitu mnohých pokojů je možné navýšit o přistýlky.

Hotel Seifert - Možnosti stravování

K Hotelu Seifert patří nekuřácká restaurace Seifert. Ta je otevřená denně od 10 do 22 hodin a nabízí široký výběr tradiční české kuchyně a kuchařských specialit. V letní sezóně lze posedět a občerstvit se pod slunečníky na dvou hotelových zahrádkách s obsluhou a kapacitou až 70 osob.

Hotel Seifert - Okolí ubytování

Hotel Seifert se nachází v Nových Hamrech v srdci Krušných hor. Malebnou obec obklopují vysoké lesnaté vrchy, z nichž nejimpozantněji působí masiv Tisovského vrchu (Pajndl) s historickou kamennou rozhlednou. Údolí Rolavy je branou přírodního parku Jelení vrch. Výlety do okolí: Vlčí jámy, Rýžovna, salaš Rýžovna, rozhledna Blatenský vrch, Plešivec a Tisovský vrch s rozhlednou Pajndl, Horní Blatná a muzeum těžby cínu, Krušnohorská magistrála, Blatenský příkop, Božídarské rašeliniště, Jáchymov - královská mincovna a důl Svornost, Ježíškova cesta na Božím Daru, přírodní park Přebuz, Nejdek, Krušnohorský Semmering, Palác princů a zámek v Ostrově, Židovský hřbitov v Hroznětíně, Hrad Loket, Svatošské skály, Bečov nad Teplou - zámek Bečov a muzeum historických motocyklů a hraček. Možnost zajištění výletů hotelovým mikrobusem (8 osob + řidič) do Karlových Varů (25km), Mariánských Lázní (70km), Františkových Lázní (70km) či Chebu (60km), ale i vyhlídkových letů do okolí z mezinárodního karlovarského letiště.
Do Nových Hamrů se můžete dostat jak autem, tak autobusem či vlakem. Autobusová zastávka se nachází přímo před hotelem a vlakové nádraží je vzdáleno cca 300 metrů od hotelu. Doprava jízdních kol je pravidelně zajišťována prostřednictvím cyklobusu a cyklovlaku. 20 km od Božího Daru. 26 km od Karlových Varů. GPS: Loc: 50°21'35.441"N, 12°43'9.476"E

Fotografie Hotel Seifert

Hotel Seifert
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Seifert

Velká mapa