Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Arkada Hotel Praha, ubytování Praha 2

Hotel Arkada se nachází v samém srdci Královských Vinohrad, pouhé 4 minuty chůze od Václavského náměstí, a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi i nepřetržitě otevřenou recepci. Hotel je umístěný ve zrekonstruované secesní budově a poskytuje pokoje vybavené TV s plochou obrazovkou, minibarem a psacím stolem. Za 10 minut dojdete od hotelu Arkada k Dvořákovu muzeu a v okruhu 20 minut chůze najdete řadu klíčových zajímavostí pražského centra včetně Staroměstského náměstí, Národního divadla i rodného domu Franze Kafky. Hotel Arkada má turistické informace a na požádání zajišťuje i dopravu na letiště. Na hlavní nádraží Praha je to 850 metrů a 500 metrů vás dělí od stanice metra Náměstí Míru. Hotel Arkada se nachází v samém… Více… srdci Královských Vinohrad, pouhé 4 minuty chůze od Václavského náměstí, a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi i nepřetržitě otevřenou recepci. Hotel je umístěný ve zrekonstruované secesní budově a poskytuje pokoje vybavené TV s plochou obrazovkou, minibarem a psacím stolem. Za 10 minut dojdete od hotelu Arkada k Dvořákovu muzeu a v okruhu 20 minut chůze najdete řadu klíčových zajímavostí pražského centra včetně Staroměstského náměstí, Národního divadla i rodného domu Franze Kafky. Hotel Arkada má turistické informace a na požádání zajišťuje i dopravu na letiště. Na hlavní nádraží Praha je to 850 metrů a 500 metrů vás dělí od stanice metra Náměstí Míru.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Arkada Hotel Praha - Nabízené služby

Sleva 10 % za včasnou rezervaci více jak 14 dnů předem nebo sleva 15 % při rezervaci na 3 a více noci.

Arkada Hotel Praha - Vybavení pokojů

Hotel Arkada Vám nabízí 35 velmi komfortně zařízených pokojů v kategorii jednolůžkový, dvoulůžkový a apartmá, k dispozici je i pokoj upravený pro naše tělesně postižené spoluobčany.

Arkada Hotel Praha - Možnosti stravování

Hotelová restaurace se nachází přímo v budově hotelu.

Arkada Hotel Praha - Okolí ubytování

Hotel Arkada se nachází v samém srdci Královských Vinohrad, pouhé 4 minuty chůze od Václavského náměstí
Stanice metra I.P.Pavlova (linka C)  je 100 m od hotelu. Stanice metra Muzeum (linky A a C) je 200 m, stanice metra Náměstí Míru (linka A) je vzdálená 150 m.

Fotografie Arkada Hotel Praha

Arkada Hotel Praha
Zvětšit fotografii

Mapa Arkada Hotel Praha

Velká mapa