Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Royal Court Hotel , ubytování Praha 2

Royal Court Hotel   Útulný tříhvězdičkový hotel Royal Court, který se nachází v samém srdci Nového Města, bude Vaším domovem během Vašeho pobytu v Praze. Royal Court Hotel je ideální pro relaxaci s rodinou nebo přáteli, ale také nabízí možnost pořádání svateb či konferencí pro malé skupiny. Nejbližší stanice metra je 5 minut chůze od hotelu a pěšky se na Václavské náměstí dostanete za pouhých 15 minut. Nedaleko se nachází mnoho restaurací s tradiční českou kuchyní a samozřejmě s českým pivem. Royal Court Hotel   Útulný tříhvězdičkový hotel Royal Court, který se nachází v samém srdci Nového Města, bude Vaším domovem během Vašeho pobytu v Praze. Royal Court Hotel je ideální pro relaxaci s rodinou nebo přáteli,… Více… ale také nabízí možnost pořádání svateb či konferencí pro malé skupiny.  Přátelský personál recepce Vám pomůže s ubytováním se, dá tipy na výlety, rezervuje stůl v restauraci či podá informace o nejkrásnějších místech v Praze. Snídaně formou bufetu Vás překvapí výběrem teplých jídel, pečiva, ovoce a zeleniny. Pokud budete odcházet brzy ráno a nebudete mít čas na snídani, můžete si předem objednat na recepci obědový balíček. Po náročném dni si můžete dopřát thajskou masáž nebo zajít do sauny, kde si vychutnáte příjemnou atmosféru klidu a romantiky. Pokud si chcete vzít svého domácího mazlíčka, vážícího méně než 15 kg, na dovolenou, jsme připraveni poskytnout Vám příležitost za malý poplatek.  Na zavčasné požádání je pro Vás vyhrazeno hlídané parkoviště za příplatek. Děkujeme Vám, že nekouříte v pokojích našeho hotelu!

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 3 062 Kč za pokoj na noc!

Royal Court Hotel - Vybavení pokojů

Každý pokoj je vybaven vším potřebným pro pohodlný pobyt: velkou pohodlnou postelí, plazmovou obrazovkou a DVD přehrávačem, čajovou soupravou, minibarem a trezorem. Bezplatné je bezdrátové připojení k internetu; televize jsou k dispozici ve všech pokojích. Úklid je denně, výměna ručníků a ložního prádla jednou za tři dny.

Royal Court Hotel - Možnosti stravování

Royal Court Hotel  nabízí široký výběr jídel a občerstvení na snídani. Milovníkům zdravé výživy jsou nabízeny čerstvé ovoce, musle a jogurt.  Snídaně se podává od 7-30 do 10-30.

Royal Court Hotel - Okolí ubytování

Nacházející se v blízkosti historického centra Prahy, v 10 minut chůze od hlavních historických zajímavostí, tříhvězdičkový  Hotel Royal Court Boutique Hotel je v zrekonstruované moderními metody budově 19. století.
Hotel se nachazi v tesne blizkosti od centra mesta, ve Wenzigove ulici. Cesta pesky na metro I.P. Pavlova trva jen 7 minut.

Fotografie Royal Court Hotel

Royal Court Hotel
Zvětšit fotografii

Mapa Royal Court Hotel

Velká mapa