Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


SPA HOTEL AQUA MARINA, ubytování Karlovy Vary

V srdci lázeňské zóny, naproti Mlýnské kolonádě, se mezi historickými krásami Karlových Varů nachází Boutique Spa Hotel Aqua Marina ****. V srdci lázeňské zóny, naproti Mlýnské kolonádě, se mezi historickými krásami Karlových Varů nachází Boutique Spa Hotel Aqua Marina ****. Spa hotel**** Aqua Marina nabízí ubytování ve 25 luxusně vybavených pokojích. K dispozici je jeden apartmán, 22 dvoulůžkových a dva jednolůžkové. Polovina pokojů je s balkónem. Všechny jsou s vlastní koupelnou a fénem, minibarem, LCD televizorem s 20 programy, sejfem, připojením k internetu. Na hosty čeká župan a přezůvky, aby mohli přejít z pokoje na balneo. Kromě klasických karlovarských indikací, jakými jsou gastroenterologická onemocnění a poruchy… Více… látkové výměny se v hotelu Aqua Marina budeme pomocí vysoce specializovaných a účinných metod zaměřovat především na léčbu nadváhy a nemoci pohybového ústrojí, zejména pak onemocnění páteře a bolestí zad.K úspěšné léčbě těchto nemocí využíváme jak tradiční postupy opřené o maximální využívání unikátních přírodních zdrojů, tak i ověřené moderní metody a v neposlední řadě vlastní know-how našich lékařů a terapeutů.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 950 Kč za pokoj na noc!

SPA HOTEL AQUA MARINA - Vybavení pokojů

Spa hotel**** Aqua Marina nabízí ubytování ve 25 luxusně vybavených pokojích. K dispozici je jeden apartmán, 22 dvoulůžkových a dva jednolůžkové. Polovina pokojů je s balkónem. Všechny jsou s vlastní koupelnou a fénem, minibarem, LCD televizorem s 20 programy, sejfem, připojením k internetu. Na hosty čeká župan a přezůvky, aby mohli přejít z pokoje na balneo.

SPA HOTEL AQUA MARINA - Možnosti stravování

Hotelový restaurant s rytířským krbem a rožnícím strojem je k dispozici lázeňským hostům po celý den takto: snídaně: 7,30 – 10,00, obědy: 12,00 – 14,30, večeře: 18,00 - 21,00.Počet míst: 57 osob. Snídaně probíhají formou bohatého bufetu, obědy a večeře výběrem z menu. K dispozici je dietní koutek nebo individuální dietní stravování podle dietního plánu sestaveného naším specialistou – zkušenou dietní sestrou.

SPA HOTEL AQUA MARINA - Okolí ubytování

Spa hotel Aqua Marina se nachází v samém centru lázeňské zóny, přímo naproti Mlýnské kolonádě.
Spa hotel Aqua Marina se nachází v samém centru lázeňské zóny, přímo naproti Mlýnské kolonádě.

Fotografie SPA HOTEL AQUA MARINA

SPA HOTEL AQUA MARINA
Zvětšit fotografii

Mapa SPA HOTEL AQUA MARINA

Velká mapa