Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Golf Hotel Morris, ubytování Mariánské Lázně

Golf hotel Morris **** se nachází 50 metrů od Royal Golf Clubu Mariánské Lázně. Ubytování je našim hostům poskytováno v 58 luxusně zařízených jednolůžkových, dvoulůžkových a apartmánových pokojích. Celková ubytovací kapacita je 145 osob. Snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování a servírujeme je formou bufetu v atriové restauraci s výhledem na golfové hřiště. Příjemná atmosféra Golf hotelu Morris je podpořena originálním starožitným nábytkem a doplňky ve staroanglickém stylu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 3 790 Kč za pokoj na noc!

Golf Hotel Morris - Vybavení pokojů

Hotel nabízí luxusní ubytování ve 58 pokojích s maximální kapacitou 145 osob. Nezbytným vybavením každého standardního pokojeje TV+SAT, telefon a minibar, internetové připojení, nábytek v anglickém stylu, sociální zařízení a koupelny s vanou nebo se sprchovým koutem.
Golf hotel Morris **** Mariánské Lázně je rozděl na 3 části: budova A, budova B, budova C

Golf Hotel Morris - Možnosti stravování

Hotelová restaurace je zmaměřená na středomořskou kuchyni a národnostní speciality (mexická, řecká, apod.). Zajistíme plný stravovací servis a catering v rámci školení meetingů, konferencí, firemních dnů (coffe break, snídaně, obědy, večeře, plná penze) až pro 200 osob v hotelové části.

Golf Hotel Morris - Okolí ubytování

Golf hotel Morris je mezinárodní asociací AHR certifikován na **** standard a stal se jedním z nejlépe hodnocených hotelů v Mariánských Lázních. Hotel navštíví průměrně 20.000 spokojených zákazníků ročně!
Je umístěn přímo naproti Royal Golf Club Mariánské Lázně v nejklidnější části Mariáských Lázní.
Golf hotel Morris se nachází 1 kilometr od lázeňského centra města, 50m od golfového hřiště a 500m od lyžařského areálu.

Fotografie Golf Hotel Morris

Golf Hotel Morris
Zvětšit fotografii

Mapa Golf Hotel Morris

Velká mapa