Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pension STYL, ubytování Drmoul

Rodinný pension se nachází na klidném místě 3 km od Mariánských Lázní. Pension Styl je rodinný pension, který se nachází 2 km od Mariánských Lázní ve vesnici Drmoul. Dům je situován 200 metrů od silnice v blízkosti rybníka a kostela. Stářím 200 let patří mezi jeden z nejstarších domů v obci, proto styl pensionu ukazuje práci dřívějších mistrů jako jsou původní dřevěné stropy, ozdobné trámy, kamenné sloupy a jiné. Před domem je uzavíratelné parkoviště, dětské hřiště se skluzavkou, houpačkou a pískoviště. Na zadní zahradě je možno využít ohniště a za poplatek vypůjčit zahradní gril . Po dohodě je možné ubytování se psem.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 233 Kč za osobu na noc!

Pension STYL - Vybavení pokojů

Ve všech pokojích jsou původní trámy , dřevěné podlahy a někde i 100 let staré dřevěné stopy. Některé pokoje disponují vlastním sociálním zařízením a některé mají společné sociální zařízení umístěné na chodbě. Na všech pokojích je televize. Hostům je k dispozici společná kuchyňka vybavená lednicí, rychlovarnou konvicí a mikrovlnkou.

Pension STYL - Možnosti stravování

V přízemí domu je restaurace, která je otevřena pouze pro ubytované hosty.  Lze si zde objednat snídaně, polopenzi či plnou penzi za příznivé ceny. Kapacita restaurace je 30 míst, možnost objednání akcí, svateb, K využití patří také venkovní terasa.

Pension STYL - Okolí ubytování

V místě penzionu jsou k dispozici tenisové kurty, cyklistické trasy, trasy na in-line brusle, v dosahu - krytý bazén, venkovní koupaliště, golf, sjezdovka . Okolí je ideální pro houbaření, turistiku. Nacházejí se zde památky jako např.:  zámek Kynžvart, klášter Teplá, Františkovy Lázně, přírodní rezervace a stezky.

Fotografie Pension STYL

Pension STYL
Zvětšit fotografii

Mapa Pension STYL

Velká mapa