Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Fischer, ubytování Lišov

Penzion Fischer se nachází v krásném městečku Lišov. Nabízíme levné a přitom kvalitní ubytování s možností snídaní. V blízkém okolí najdete spoustu kulturních a přírodních zajímavostí. Penzion Fischer disponuje celkovou kapacitou 37 lůžek v sedmnácti dvojlůžkových, jednom trojlůžkovém, a dvou jednolůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou standardně vybavené vlastní toaletou, sprchovým koutem, bezdrátovým WiFi připojením a televizí. Ubytovaní hosté mají zároveň zdarma a bez omezení přístup na internet i přímo přes počítač, nacházející se na recepci. Dále je k dispozici kuchyň vybavená lednicí, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a jedno plotýnkovým vařičem. Za poplatek pak kulečník, DVD přehrávač, půjčovna a… Více… úschovna kol, prádelna a sušárna. K DVD přehrávači mají ubytovaní bezplatně k dispozicí bohatý výběr filmů na DVD. Penzion je vhodný pro Vaše obchodní cesty, pro odpočinek i pro poznávání okolí.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 355 Kč za pokoj na noc!

Penzion Fischer - Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou standartně vybavené vlastní toaletou, sprchovým koutem, WiFi připojením a televizí.

Penzion Fischer - Možnosti stravování

Snídaně na objednávku

Penzion Fischer - Okolí ubytování

Okolí penzionu Vás osloví množstvím rybníků, přírodních památek a zajímavostí. Celé okolí je rájem pro cyklisty a vodáky. Lesy přitahují milovníky procházek a hub.
Penzion Fischer se nachází v centru města Lišov, a je vzdálený pouze 12 km od Českých Budějovic směrem na Jindřichův Hradec. Díky své poloze na hlavní třídě je zabezpečena jeho bezproblémová dostupnost. Parkování je možné zdarma přímo před penzionem, nebo na parkovišti hlídaném kamerovým systémem v areálu penzionu.

Fotografie Penzion Fischer

Penzion Fischer
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Fischer

Velká mapa