Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Residence Ječná, ubytování Praha 2

Residence Ječná nabízí ubytování v krásných apartmánech v blízkosti Václavského náměstí v Praze Residence Ječná se skládá z bytů různé velikosti, všechny jsou luxusně upraveny a zařízeny. V roce 1999 byla celá budova kompletně zrekonstruována a přebudována na elegantní rezidenční dům Ječná. Ve dvou bytech je kuchyňský kout vybaven lednicí, mrazákem, sklokeramickou varnou deskou, troubou, mikrovlnnou troubou, myčkou, společně s nezbytným kuchyňským nádobím. Koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem, umyvadlem, bidetem, fénem. Služba provádí úklid ve všech bytech a společných částech domu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Residence Ječná - Okolí ubytování

Čtvrť, kde se tento rezidenční dům nachází, nabízí nejrůznější obchody, restaurace, rozsáhlé parky, půvabná náměstí a nachází se jen několik kroků od Václavského náměstí. Ubytování je vhodné pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty.
Zastávka: cca 60 m tramvajová zastávka a metro "C" I.P.Pavlova (tram číslo 22,,10,16,4), 500 m centrum - Václavské náměstí, 500 m Karlovo náměstí a metro "B", 600 m Náměstí Míru a metro "A".

Fotografie Residence Ječná

Residence Ječná
Zvětšit fotografii

Mapa Residence Ječná

Velká mapa