Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


SRUB-KAŠPARÁCI-JANSKÉ LÁZNĚ, ubytování Janské Lázně

Letní akce! Týdenní pobyt se snídaní za zvýhodněnou cenu 325 Kč na osobu, dětská cena 280 Kč. Srub Kašparáci se nachází v Jánských Lázních. Svou polohou je ideálním místem pro vyznavače letních i zimních sportů. Letní akce! Týdenní pobyt se snídaní za zvýhodněnou cenu 325 Kč na osobu, dětská cena 280 Kč. Srub Kašparácí nabízí ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Hostům je k dispozci venkovní terasa s grilem. K ubytování je poskytována snídaně, která je podávána bufetovým způsobem.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 160 Kč za pokoj na noc!

SRUB-KAŠPARÁCI-JANSKÉ LÁZNĚ - Okolí ubytování

Janské Lázně je malebné lázeňské městečko, které je centrem sportovního, rekreačního a v poslední době i rekondičního vyžití. Náš srub se nachází na úpatí Světlé a Černé hory a je svoji ideální polohou přímo stvořen k prožití Vaší dovolené. Srub je celoročně dostupný autem a pro návštěvníky je zajištěna možnost parkování přímo na soukromém pozemku.
K dispozici jsou 2 lanové dráhy,12 lyžařských vleků,mnoho kilometrů upravených běžkařských tratí. Novinkou ve Ski-areálu TOP2 ***** je 8-místná kabinová lanovka (Černohorský express) a jedna z nejdelších osvětlených sjezdovek v Čechách s možností večerního lyžování v době od 18.00 - 21.00hod.
Velice zajímavou a turisty vyhledávanou aktrakcí je přírodní sáňkařská dráha o délce 3,5 km a s celkovým převýšením 560 metrů.
Hotel Omnia - krytý bazén,whirlpool,sauna; Janské Lázně - bazénový komplex; ZOO Dvůr Králové nad Labem - noční Safari;
Adršpach - ojedinělý pískovcový komplex skal; Bobová dráha a Aqua Holiday Park - Špindlerův Mlýn; Babičino údolí - Muzeum Boženy Němcové v České Skalici; Harrachovské sklárny - Harrachov; Retro Park - areál koupaliště v Sejfech (7km)

Fotografie SRUB-KAŠPARÁCI-JANSKÉ LÁZNĚ

SRUB-KAŠPARÁCI-JANSKÉ LÁZNĚ
Zvětšit fotografii

Mapa SRUB-KAŠPARÁCI-JANSKÉ LÁZNĚ

Velká mapa