Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Dolce Villa Hotel, ubytování Praha 6

Hotel Dolce Villa nabízí pohodlné ubytování v klidné pražské čtvrti nedaleko letiště Ruzyně. Naši hosté mohou využít 21 dvoulůžkových pokojů a 6 apartmánů. Standardním vybavením je vlastní sociální zařízení, telefon s přímou provolbou, TV + SAT, trezor a minibar. V objektu je možné využít wi-fi připojení k internetu (i na všech pokojích). K dispozici je zde 6 konferenčních salonků o maximální kapacitě 100 osob. V ceně pronájmu salonku je veškerá projekční technika, ozvučení, flipchart, wi-fi připojení k internetu a vše potřebné pro konference a prezentace. Velmi pěkné architektonické řešení všech prostor vytváří atraktivní prostředí pro společenské akce – firemní večírky, svatby, promoce, významná životní… Více… jubilea. Na své si u nás přijdou i milovníci pasivního sportu a na dvou plazmových televizích si mohou vychutnat projekce sportovních přenosů. K dispozici je také vyhlášená hotelová restaurace Burger Bar, která nabízí pokrmy české i mezinárodní kuchyně a přes léto klidnou záhradku. Hotel Dolce Villa nabízí pohodlné ubytování v klidné pražské čtvrti Nebušice. Naši hosté mohou využít 21 dvoulůžkových pokojů a 6 apartmánů. Standardním vybavením je vlastní sociální zařízení, telefon s přímou provolbou, TV + SAT, trezor a minibar. V objektu je možné využít bezdrátového připojení k internetu. Pro vaše firemní akce je k dispozici 6 konferenčních salonků o maximální kapacitě 100 osob. V ceně pronájmu salonku je veškerá projekční technika, ozvučení, flipchart, wi-fi připojení k internetu a vše potřebné pro konference a prezentace.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Dolce Villa Hotel - Možnosti stravování

Po celý den jsou hostům k dispozici prostory restaurace Burger Bar, vinárny i venkovní zahrádky.V ceně ubytování není zahrnuta snídaně, snídani lze dokoupit a je servírována formou bufetu s bohatým výběrem z teplé a studené kuchyně. Cena snídaně v případě rezervace předem je 150 Kč, snídani lze také dokoupit přímo v hotelu za cenu 225 Kč
.

Dolce Villa Hotel - Okolí ubytování

V těsném sousedství se nachází přírodní park Šárka, který nabízí mnoho sportovně-relaxačních aktivit turistika, cyklistika, outdoorové aktivity.Studio Namaste nabízí cvičení na gymnastických míčích, powerjógu, pilates či cvičení pro těhotné. Přijďte se poradit ohledně zdravého životního stylu. Čtyřdráhový bowling nabízí zábavu pro všechny věkové kategorie. Naproti hotelu můžete využít 4 tenisové kurty s antukovým povrchem, víceúčelové sportovní hřiště fotbal, házená, atletika či sportovní halu.
Hotel Dolce Villa se nachází v klidném prostředí chráněného přírodního parku Šárka, v rezidenční části Prahy 6 Nebušice. Jeho výhodná poloha zajišťuje našim hostům výbornou dostupnost k nejvýznamnějším památkám Prahy. Vzdálenost od historického centra je 25 minut městskou hromadnou dopravou, od Pražského hradu 5 km a od Mezinárodního letiště Praha 4,5 km.

Fotografie Dolce Villa Hotel

Dolce Villa Hotel
Zvětšit fotografii

Mapa Dolce Villa Hotel

Velká mapa