Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


HOTEL CYRO, ubytování Brno

Hotel CYRO je nový komfortní hotel nacházející se pod Katedrálou sv. Petra a Pavla v tichém prostředí nedaleko od centra Brna. Hotel Cyro nabízí různě velké pokoje, všechny jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a televizí. Většina pokojů je také vybavena minibarem a malou kuchyňkou. V celém objektu je k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Hosté hotelu Cyro mají možnost parkovat v krytých garážích. Od areálu známého Brněnského výstaviště jsme vzdáleni pouhých 10 minut chůze. Našim hostům nabízíme příjemné posezení v naší kavárně.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 703 Kč za osobu na noc!

HOTEL CYRO - Vybavení pokojů

Hotel Cyro nabízí 5 druhů pokojů: jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové, apartmány. Pokoje jsou prostorné a moderně zařízené. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, telefonem a koupelnou. Většina pokojů je také vybavena minibarem a malou kuchyňkou. Ve všech pokojích je možnost připojení na internet.

HOTEL CYRO - Okolí ubytování

V blízkosti hotelu CYRO se nachází zajímavá místa, které stojí za to navštívit, jako například hrad Špilberk, Katedrála sv. Petra a Pavla (Petrov), Vila Tugendhat, brněnské veletrhy a výstavy.
Náš hotel je umístěn přímo v centru města Brna. Z hotelu je to blízko jak na kulturní brněnské památky, tak do nákupního centra Vaňkovka. A také od brněnského výstaviště jsme vzdáleni pouze 15 minut chůzí.

Fotografie HOTEL CYRO

HOTEL CYRO
Zvětšit fotografii

Mapa HOTEL CYRO

Velká mapa