Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Majestic Plaza, ubytování Praha 1

Ve **** de-luxe hotelu Majestic Plaza je pro Vás k dispozici 182 pokojů ve dvou unikátních interiérových stylech: budova Štěpánská - 132 pokojů ve stylu Art deco a budova Školská - 50 pokojů ve stylu Biedermeier.Všechny superior pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, individuálně nastavitelnou klimatizací, LCD televizorem se satelitním příjmem, minibarem, pro Vaše pohodlí je na pokojích dále připraven set pro přípravu kávy & čaje a trezor. Luxusní koupelny dekorované v černo-bílém stylu jsou vybaveny prostornou vanou nebo sprchou, vysoušečem vlasů a kosmetickými výrobky. V objektu je k dispozici vysokorychlostní internetové připojení.V posledním patře Hotelu Majestic Plaza je pro k dispozici 8 pokojů "Executive", z nichž se Vám… Více… naskytne úžasný pohled na celou Prahu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Majestic Plaza - Vybavení pokojů

Všechny superior pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, individuálně nastavitelnou klimatizací, LCD televizorem se satelitním příjmem, minibarem, pro Vaše pohodlí je na pokojích dále set pro přípravu kávy & čaje a trezor. Luxusní koupelny dekorované v černo-bílém stylu jsou vybaveny prostornou vanou nebo sprchou, vysoušečem vlasů a kosmetickými výrobky. V objektu je k dispozici vysokorychlostní internetové připojení zdarma.

Hotel Majestic Plaza - Možnosti stravování

Hotel Majestic Plaza nabízí svým hostům široký výběr ve stravovacích službách ve čtyřech restauracích a barech: ASMERA restaurace, VICTORIA restaurace, HAVANA CLUB BAR, MAJESTIC LOBBY BAR.

Hotel Majestic Plaza - Okolí ubytování

Nový luxusní hotelový komplex Best Western Premier Hotel Majestic Plaza se nachází jen pár kroků od Václavského náměstí, v jedné z nejatraktivnějších lokalit historického a obchodního centra Prahy.

Fotografie Hotel Majestic Plaza

Hotel Majestic Plaza
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Majestic Plaza

Velká mapa