Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


ERMI HOTEL, ubytování Jince

Hotel Ermi je nově zrekonstruovaný hotel s příjemnou rodinnou atmosférou, situovaný v krásném přírodním prostředí Brdské vrchoviny pod lesem „ Slonovcem“ s výhledem na bájný vrch Plešivec. Hotel Ermi nabízí svým hostům ubytování vysoké kvality v 16 dvoulůžkových pokojích (s možností přistýlek), celková kapacita je 43 lůžek. Hotel je nekuřácký. Hotel je ideálním místem pro teambuilding, outdoorové aktivity, pořádání fremních akcí, školení, seminářů, workshopů, ale i pro svatební hostiny, rodinné oslavy, rauty, bankety, individuální a skupinové pobyty. Ubytujte se v hotelu s neobyčejnou atmosférou a s přátelskou srdečností, kde najdete balzám na Vaši duši, místo kde se uvolníte a odpočinete si. Obklopíme Vás… Více… péčí a postaráme se o to, aby se se Váš pobyt „v ERMI" stal příjemným zážitkem. U nás můžete snadno zapomenout na všední dny, oddávat se snění a nechat se hýčkat a to bez ohledu na rozmary počasí.Parkování v uzavřeném hotelovém areálu – zdarma. Možnost ubytování s domácími zvířaty - ( podmínkou malé, nebo střední plemeno, poplatek za noc 250,-Kč ). Hotel je nekuřácký.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

ERMI HOTEL - Nabízené služby

Pokud se rozhodnete pořádat Vaše firemní školení, menší konferenci, výjezdní zasedání, team building či management seminář v ERMI HOTELU, zažijete pohodlí a budete mít maximální soukromí v uzavřeném hotelovém areálu.
Náš rodinný hotel poskytuje wellness program, speciální programy, balíčky, pro jednotlivce i skupiny.
Pokud si přejete jedinečnou svatbu plnou romantiky a nádherných okamžiků, tak ERMI HOTEL je právě tím pravým místem, kde tuto životní událost uspořádat.

ERMI HOTEL - Vybavení pokojů

Pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, telefonem, TV LCD, WiFi.

ERMI HOTEL - Možnosti stravování

Kromě klasické nabídky máte jedinečnou možnost ochutnat speciality mezinárodní kuchyně připravované z čerstvých surovin. Nabídka naší kuchyně potěší každého návštěvníka, který si chce vychutnat skvělé jídlo v příjemném prostředí. Nechybí jídla z drůbeže, vepřového, ryb nebo různé druhy salátů.

Fotografie ERMI HOTEL

ERMI HOTEL
Zvětšit fotografii

Mapa ERMI HOTEL

Velká mapa