Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Relax Martina, ubytování České Budějovice

Rodinný penzion na okraji Českých Budějovic Vám nabízí pohodlné ubytování v plně vybavených apartmánech. Ubytování je vhodné k trávení rodiné dovolené ale i k odpočinku po náročné obchodní cestě. K vybavení penzionu patří:sauna,vekovní bazén,whirpool,dětské hřiště,venkovní krb. V měsíci dubnu speciální akce,k rezervaci 2 lůžkového apartmá v ceně 1180Kč volný vstup do sauny a whirpoolu. Zveme Vás k návštěvě nově otevřeného rodinného penzionu Relax Martina. Apartmány o rozměrech 50 - 70 m2 jsou vybaveny vlastním WC a sprchovým koutem, jejich uspořádání odpovídá kategorii 2+kk (předsíň, pokoj s kuchyňskou linkou, ložnice). Všechny pokoje jsou velmi pohodlně vybaveny. Parkování zajištěno přímo u penzionu zdarma. K… Více… relaxaci našich hostů slouží venkovní bazén,sauny,whirpool,masáže,dětské hřiště a venkovní posezení. Bližší informace při rezervaci.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 398 Kč za osobu na noc!

Penzion Relax Martina - Nabízené služby

Vyberte si některý z rekondičních balíčků a prožijte u nás příjemný víkend(3 noce) v rukou našich specialistů. Cena zahrnuje: ubytování v příjemném apartmá, snídani, 2 hod sauny a rekondiční balíček dle výběru:

balíček A obsahuje:

•Ubytování
•snídaně
•2 hod sauny
•Švédská masáž 60 minut
•Švédská masáž celého těla 120 minut
cena celkem 2620 Kč

balíček B obsahuje:

•Ubytování
•snídaně
•2 hod sauny
•Švédská masáž zad a šíje 60 minut
•Thajská masáž 60 minut
•Švédská masáž 120 minut
cena celkem 2970 Kč

balíček C obsahuje:

•Ubytování,
•snídaně,
•2 hod sauny,
•2X Thajská masáž 120 minut,
•Švédská masáž 60 minut
cena celkem 3370 Kč
Balíček pro zamilované

balíček na 3 dny pro 2 osoby příjezd od12h odjezd do 17h. Balíček obsahuje: ubytování 2 noci,sauna 2h,medová masáž pro 2osoby,sekt na pokoj,romantická večeře při svíčkách (možno na pokoj),1xnealko nápoj,lahev vína, občerstvení na pokoj (chlebíčky,chipsi),květy na pokoj. Cena balíčku 3990Kč


Balíček pro zamilované 2

obsahuje: 2 dny 1 noc příjezd od 12h odjezd do 17h ubytování v apartmá,snídani možno na pokoj,sekt na pokoj,romantická večeře při svíčkách(možno na pokoj),nealko nápoj,lahev vína,občerstvení na pokoj(chlebíčky,chipsi),květy na pokoj. Cena balíčku 2490 K
Přijedte k nám poznat překrásnou jihočeskou krajinu a prožijte nezapomenutelný víkend. Balíček jihočeský venkov osahuje:ubytování 2 noci se snídaní,projíždku na kolech do stájí Lomec a dvou hodinovou projíždku v koňském sedle,občerstvení,večerní grilování. Cena balíčku pro 1 osobu 1750Kč při obsazení aparmánu 1-2 osobami při vyšším obsazení se cena snižuje.Zarezervujte si u nás jednodení výlet na řece Vltavě.

V ceně výletu je transport z a do hotelu půjčení lodi a veškerého vybavení.
Zapůjčení kola: 1 den- 250 Kč 2 a více dní- 150 Kč
V měsícu dubnu při rezervaci 2 lůžkového pokoje volný vstup do sauny a výřivky.

Penzion Relax Martina - Vybavení pokojů

Prostorné apartmány s balkony a terasami, vybavené kuchyňskými linkami, ledničkou, varnou konvicí, varnou deskou, TV, WIFI - zdarma. Vlastní sociální zařízení. Apartmán je vhodný pro rodinu s dětmi.

Penzion Relax Martina - Okolí ubytování

Penzion leží na okraji Č. Budějovic ve vilové čtvrti. V okolí penzionu najdete lesy, do kterých můžete vyrazit na houby anebo jen na příjemné procházky. Řeka Malše protéká od penzionu ve vzdálenosti 500 m a Vltava 1000 m. Po březích obou řek jsou překrásné procházky. Z oken penzionu je vidět na zvedající se krajinu za Budějovicemi, mimo jiné i na Kleť.
Náš penzion najdete v městské části Rožnov v Českých Budějovicích na Plavské silnici. Do centra se dostanete městskou dopravou č. 10, vlastním autem nebo na kole po cyklotrase.
Centrum Českých Budějovic - 3 km.
Veškeré památky jsou ve vzdálenosti do 20 km (Hluboká, Krumlov, Dívčí Kámen, Římov a mnoho dalších).

Fotografie Penzion Relax Martina

Penzion Relax Martina
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Relax Martina

Velká mapa