Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Zlatý lev Žatec, ubytování Žatec

Hotel Zlatý Lev Žatec je **** hotel s Wellness & Spa v centru historického města Žatec, severočeské metropoli chmele a piva. Hotelový komplex je složen z ubytovací části s výtahem zahrnujích 30 prostorných dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, dále recepcí, která je klientům k dispozici non stop, lobby bar, parkoviště ve dvoře popř. monitorovaná místa před hotelem, Wellness&Spa Centrum a konferenční sál. V celém hotelu je Wifi připojení.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 479 Kč za pokoj na noc!

Zlatý lev Žatec - Nabízené služby

Wellness & Spa centrum je otevřeno každý den. Nabízí finskou saunu, parní saunu, aroma saunu, vířivku, ochlazovnu, ledovou kašnu a relaxační místnost. Je zde také možný výběr z různých druhů masáží.

Zlatý lev Žatec - Vybavení pokojů

Pokoje jsou prostorné a luxusně vybavené. Na všech pokojích koupelna se sprchovým koutem (suite s rohovou vanou a sprchovým koutem) a toaletou,fén, SAT TV, telefon s přímou volbou, Wifi připojení, trezor a minibar. Na některých pokojích rychlovarná konvice.

Zlatý lev Žatec - Možnosti stravování

Snídaně probíhají formou švédských stolů v 1.patře hotelu, v kongresovém sálu.

Zlatý lev Žatec - Okolí ubytování

V Ústeckém kraji v Podkrušnohoří se nachází severočeská metropole pěstování a zpracování chmele město Žatec. Hotel je umístěn v historickém centru, plném památek a zajímavostí -např. Chrám chmele a piva s chmelařským muzeem, Židovská synagoga,radnice s barokní věží, atp. Hotel se pro hosty stává svou pozicí ideálním výchozím bodem při návštěvě hl. města Prahy (80 km) a Karlových Varů (60 km). V nejbližším okolí se nabízí k návštěvě zámek Stekník, zámek Krásný dvůr se svým překrásným parkem, Nechranická přehrada - ráj vodních sportů a rybářů, ZOOpark Chomutov aj.

Fotografie Zlatý lev Žatec

Zlatý lev Žatec
Zvětšit fotografii

Mapa Zlatý lev Žatec

Velká mapa