Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Jan Maria, ubytování Ostrava

Hotel Jan Maria, Ostrava - komfortní ubytování nedaleko centra Hotel Jan Maria se nachází v objektu bývalé šachty "JAN MARIA" na ulici Slívova 1946/7 na Slezské Ostravě. Má výbornou strategickou polohu, nachází se jen pár minut jízdy autem od centra Ostravy, nákupního střediska Nová Karolína, Slezskoostravského hradu, ZOO Ostrava a výstaviště Černá louka. Součástí hotelu je design restaurace, venkovní terasa a salonek pro 50 osob. Nabízíme řadu sportovních aktivit  fitness, víceúčelové sportovní hřiště, whirlpool a čtyřhdráhový bowling. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení a parkování zdarma. Luxusní čtyřhvězdičkový hotel s kapacitou 22 pokojů disponuje wellness centrem (sauna, whirlpool, masáže), salónkem pro 50 osob,… Více… čtyřdráhovým bowlingem a víceúčelovým sportovním hřištěm s umělým osvětlením. Hotel Jan Maria má výbornou strategickou polohu, nachází se jen pár minut jízdy autem od centra Ostravy. Komfortní ubytování se širokými možnostmi relaxace a sportovního vyžití oceníte nejen na Vašich obchodních cestách, ale také při posezení s přáteli nebo rodinou.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 800 Kč za osobu na noc!

Jan Maria - Možnosti stravování

Dovolujeme si Vás pozvat do hotelové restaurace, která je nekuřácká. Příjemný interiér restaurace s kapacitou 60 míst láká k hezkému posezení s nabídkou chutných jídel a nápojů.Najdete zde široký sortiment české, moravské a mezinárodní kuchyně. Milovníkům kvalitního vína je k dispozici široká nabídka vín z našeho vinného sklípku. Celkový dojem doplní značková piva Pilsner Urquell a Radegast. Posezení v teplých letních dnech nabízí venkovní terasa.
Pro konání rodinných oslav nejrůznějšího charakteru, stejně jako zajištění pracovních obědů a firemních setkání nabízíme našim klientům salónek pro 70 osob. V prostorách restaurace mají hosté možnost využít zdarma připojení k internetu (Wi-Fi).

Jan Maria - Okolí ubytování

Ostravské výstavy, a.s., Slezkoostravský hrad, Výstaviště Černá louka Zoologická zahrada Ostrava Jezdecký Výcvik, Sk Mušketýr Divadlo Antonína Dvořáka, Ostrava-Moravská Ostrava Divadlo Petra Bezruče, Ostrava-Moravská Ostrava Divadlo loutek Ostrava, Ostrava-Moravská Ostrava Divadlo Jiřího Myrona, Ostrava-Moravská Ostrava Janáčkova filharmonie Ostrava Stodolní ulice Ostrava
Hotel Jan Maria má výbornou strategickou polohu, nachází se jen pár minut jízdy autem od centra Ostravy. Na ulici Těšínská Na Slezské OStravě odbočte nad čerpací stanici Eurobit a po 200m odbočte do leva.

Fotografie Jan Maria

Jan Maria
Zvětšit fotografii

Mapa Jan Maria

Velká mapa