Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Easy Star Hotel Praha, ubytování Praha 4

Easy Star Hotel Praha má výhodnou polohu mezi obytnou a obchodní čtvrtí, poblíž velkého obchodního centra. Easy Star Praha je vhodné pro klienty hledající nenáročné avšak účelné ubytování v Praze za příznivou cenu s dobrou dostupností do centra Prahy. Hotel Easy Star Praha se nachází na Praze 4 v blízkosti metra Chodov (přímé spojení linkou č. 115). Recepce je v provozu 24 hodin, hosté mohou využít parkoviště či možnost dokoupení snídaní na místě. Easy Star Praha nabízí jednoduše zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením, které jsou vhodné pro klienty hledající nenáročné avšak účelné ubytování za příznivou cenu s dobrou dostupností do centra Prahy.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Easy Star Hotel Praha - Vybavení pokojů

Easy Star Praha má celkem 122 dvoulůžkových až čtyřlůžkových velmi jednoduše zařízených pokojů, ** kategorie. Každý z nich disponuje vlastní koupelnou se sprchou a sociálním zařízením.

Easy Star Hotel Praha - Okolí ubytování

Easy Star Praha je situován 20 minut od centra Prahy, kam lze také vyrazit za poznáním. Autobusová zastávka je přímo u hotelu a autobus zde staví každých 15 minut. Vodní nádrži Hostivař je od hotelu vzdálena necelé tři kilometry. Stejně daleko je i Plynárenské muzeum.
V blízkosti Easy Star je moderní nákupní areál Centrum Chodov, Hostivařská přehrada, která v létě nabízí možnost sportovního vyžití a také pohodlný nájezd na dálnici D1 – směr Brno. Z Easy Star Praha je snadné spojení do historického centra Prahy.
Zastávka autobusu MHD Městský archív je přímo před hotelem a autobus jezdí v 15ti minutových intervalech.

Fotografie Easy Star Hotel Praha

Easy Star Hotel Praha
Zvětšit fotografii

Mapa Easy Star Hotel Praha

Velká mapa