Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Old Town Square Hotel, ubytování Praha 1

Old Town Square Hotel and Residence nabízí pohodlné a luxusní ubytování v centru Prahy, přímo na Staroměstském náměstí. Hotel Old Town Square se nachází v historické budově z 13 století, uvnitř na Vás však čeká absolutní komfort a moderní design. Hotel se nachází v samotném centru historické Prahy a z jeho oken je nádherný výhled na Orloj, hrad a mnoho dalších historických památek. Hotel má 10 jedinečných pokojů, skládajících se ze 3 dvoulůžkových pokojů, 3 pokojů pro juniory a 4 rodinných pokojů, které jsou označeny standardem 5* a vybaveny nábytkem moderního designu. Hotel nabízí ubytování včetně snídaně a dalších služeb, např. zprostředkování tůr, hlídání dětí, beauty služby, zajištění taxi přepravy a… Více… mnoho dalších, včetně business služeb pro naší corporátní klientelu. Slevy není možné kombinovat. Děti do 12 let zdarma.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Old Town Square Hotel - Vybavení pokojů

Hotel má celkem 10 velmi prostorných pokojů, většina z kterých lze propojit a vytvořit tak velmi prostorné pokoje. Typy pokojů jsou: family suite, junior suite (tyto mají výhled na Staroměstské náměstí) a Double room.
Pokojke se skládají s double king size bed, junior a family suite mají dále i sofa bed, ze které lze udělat přistýlka.

Pokoje jsou moderně vybaveny, koupelny mají vyhřívanou podlahu.

Old Town Square Hotel - Možnosti stravování

Hotelová restaurace, nacházející se ve sklepení z 12 století, nabízí po celý den širokou nabídku mezinárodní i české kuchyně, s příjemným posezením na zahrádce.
Hotelový lobby bar nabízí hostům celodenní občerstvení, lehká jídla a připojení na internet zdarma.

Od 1.11.2009 jsme v naší restauraci spustili koncept Jazz and Blues večerů se živým vystoupením jedné z předních českých a zahraničních kapel.

Old Town Square Hotel - Okolí ubytování

Hotel se nachází v samém centru Prahy, na Staroměstském náměstí, v blízkosti Karlova mostu, Židovské čtvrti a dalších historických oblastí. Pražský hrad se nachází 30 minut chůze od hotelu
Hotel se nachází na Staroměstském náměstí, a tak vzdálenost k nejznámějším památkám je skutečně pár minut chůze.

Fotografie Old Town Square Hotel

Old Town Square Hotel
Zvětšit fotografii

Mapa Old Town Square Hotel

Velká mapa