Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hostel Franz Kafka, ubytování Praha 1

 Hostel Franz Kafka se nachází v samém centru historické Prahy 1, přímo v Kaprově ulici, u Staroměstského náměstí. Je ideální volbou pro menší i větší  skupiny návštěvníků hlavního města Prahy, kteří chtějí mít všechny krásy města doslova na dosah za velmi příznivé ceny. Hostel je také vhodný pro školní výlety. Při rezervaci nad 10 osob, je možná sleva. Hostel Franz Kafka se nachází v samém centru historické Prahy.  Hostel má 5 pokojů se společnou koupelnou. Kapacita hostelu je 34 lůžek a 6 přistýlek. Vybavení pokojů v ceně ubytování: dvoulůžkové postele a palandy, na podlaze koberec, stůl, židle, TV, Wi-Fi free, uzamykatelné boxy, povlečená lůžka, ručník. Dále máte zdarma k zapůjčení fén v koupelně,… Více… žehličku.  K dispozici je kuchyň se spotřebiči  ( dvouvařič, konvice na vodu, mikrovlnná trouba, nádobí ) Objekt je střežen kamerovým systémem pro Vaši maximální bezpečnost.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 430 Kč za pokoj na noc!

Hostel Franz Kafka - Vybavení pokojů

Hostel nabízí  1x dvoulůžkový pokoj, 2x 6 lůžkový pokoj, 1x 8 lůžkový pokoj, 1x 12 lůžkový pokoj.
Můžete si rezervovat celý pokoj nebo lůžko ve smíšené noclehárně. Koupelna je společná na chodbě ( 4x sprchový kout, 5x toaleta )

Hostel Franz Kafka - Možnosti stravování

V hostelu je možnost objednat snídaně. Snídaně jsou podávány formou bufetu.
Cena snídaně je 80 Kč.
Kolem hostelu se nachází mnoho restaurací, coffee baru, pekáren a fast foodu.

Hostel Franz Kafka - Okolí ubytování

V sousedství hostelu se nachází mnoho známých a turisticky atraktivních kulturních památek, diskotéky, restaurace a bary. Z nejznámějších jmenujme jen např. Orloj na Staroměstském náměstí, Židovský hřbitov, který se nachází za rohem hostelu, Kubánská restaurace La Bodeguita Del Medio a nejznámější diskotéka Karlovy Lázně.
Náš hostel se nachází pár metrů od stanice metra Staroměstská.

Fotografie Hostel Franz Kafka

Hostel Franz Kafka
Zvětšit fotografii

Mapa Hostel Franz Kafka

Velká mapa