Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


AMARILIS, ubytování Praha 1

Hotel Amarilis v Praze je čtyřhvězdičkový prvorepublikový hotel zařízemý ve stylu feng shui. Amarilis je situován do historického centra Prahy 1, jen pár kroků od Václavského náměstí a Národního muzea. Hotel Amarilis nabízí ubytovaní v Praze v **** standartu - jak pro obchodní cestující, tak i pro náročnější turistickou klientelu. A to v 67 plně klimatizovaných a komfortně vybavených hotelových pokojích. K dispozici je taktéž moderní wellness centrum s vířivkou, saunou, whirpoolem ve stylu jacuzzi. Parkovací místa omezena, nutná rezervace předem.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

AMARILIS - Vybavení pokojů

Součástí každého pokoje je LCD televize se satelitním příjmem a přípojkou na internet (wifi - zdarma), minibar a osobní trezor.
Všechny pokoje a apartmány hotelu Amarilis jsou nekuřácké.

AMARILIS - Možnosti stravování

Healthy Restaurant Amaryla je otevřena pondělí - neděle od 7:00 do 21:00 hod, nachází se v přízemí hotelu a je nedílnou součástí koncepce hotelu ve stylu Feng Shui. Naleznete zde širokou nabídku chutných pokrmů, které vaříme zásadně z čerstvých surovin. Nabízíme jídla bez lepku, i vegetariánská, bez laktózy a příležitostně jídla připravená dle ajurvédských zásad. Všechna jídla naleznete patřičně označena v týdenním menu.

AMARILIS - Okolí ubytování

Zastávka: 300 m Autobusové nádraží: 2500 m Centrum: 300 m Vlakové nádraží: 1700 m Letiště: 11400 m Metro: 500 m

Fotografie AMARILIS

AMARILIS
Zvětšit fotografii

Mapa AMARILIS

Velká mapa