Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel GENERAL, ubytování Praha 5

Přijměte pozvání Hotelu General, luxusního butikového hotelu v centru Prahy, a užijte si jedinečnou atmosféru vojenské historie, obklopeni moderním pohodlím a přepychem. Příhodné umístění v jedné z nejrychleji se rozvíjejících čtvrtí města, na Andělu, nabízí široký výběr stylových restaurací a barů, značkových obchodů a obchodních center i jedno z největších nákupních center v Praze s multikiny. Ubytování nabízí 20 plně klimatizovaných pokojů a apartmánů. Hostům je k dispozici kryté parkování v soukromé hotelové hydraulické garáže. Doporučujeme rezervaci předem. Hotelová sauna je Vám k dispozici 24 hodin denně a přivítáme, pokud si jí předem rezervujete. Poplatek je pouze 13 Eur za hodinu. Ve všech veřejných… Více… prostorách Hotelu General je zdarma k dispozici vysokorychlostní Wi-Fi přístup na Internet.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel GENERAL - Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním systémem klimatizace s dálkovým ovládáním, LCD televizorem s přístupem k více než 700 satelitním kanálům, vysokorychlostním internetovým připojením, telefonem, mini-barem, pokojovým sejfem s místem pro notebook a sadou pro přípravu kávy a čaje.

Hotel GENERAL - Možnosti stravování

Restaurant se nachází přímo v 5* hotelu General. Je snadno dostupný také MHD. Vychází z charakteristických prvků světové kuchyně a je ideální pro svatby, rauty, narozeniny, rodinné oslavy, křtiny či prezentace. Nabízí Vám středomořskou, francouzskou, řeckou a ruskou gastronomii vysoké kvality, ale také speciality inspirované tradiční českou kuchyní.

Hotel GENERAL - Okolí ubytování

Zastávka: 200 m
Metro: 200 m

Fotografie Hotel GENERAL

Hotel GENERAL
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel GENERAL

Velká mapa