Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Interhotel CENTRAL, ubytování Karlovy Vary

      Sanatorium „Interhotel "Central"- hotel se stoletou historií a s privilegovaným umístěním – přímo v centru lázeňské zóny na Divadelním náměstí, v bezprostřední blízkosti Vřídelní kolonády s proslulými termálními prameny. Díky svému umístění a balneo provozu se „Interhotel "Central" právem řadí mezi jedno z nejlepších sanatorií v Karlových Varech.  Maximální efektivnosti zdravotnických služeb je dosaženo použitím minerální vody, která je vedena přímo do hotelu z termálních pramenů což ustanovuje 17. certifikát umístěn  na fasádě hotelu.       Sanatorium nacházející se přímo v hotelu nabízí procedury na základě vlastní léčebné báze pro léčbu nemocí žaludečního traktu, pohybového… Více… aparátu, metabolických poruch (cukrovka, obezita, hypercholesterol, dna), rehabilitace po onkologických onemocnění stejně jako relaxační či wellness programy a lázeňské procedury. Léčba dětí je možná již od 6 let.          Hotel má 84 pokojů (kategorie standart a de Luxe včetně connection room), plně vybavených pro pohodlné ubytování. Pokoje jsou vybaveny v závislosti na kategorii - vanou nebo sprchou, bidetem, dvěma umyvadly, vysoušečem vlasů, šatnou, TV se satelitním příjmem (ORT, PTP aj.), trezorem, minibarem, telefonem, županem a pantoflema, internetem a manželskou postelí (King size) s rozměry 200 x 200 cm s možností oddělení lůžek.             V hotelu se nachází bazén s protiproudem, whirlpool, sauna, solárium, fitness centrum (jóga, pilates), exkluzivní kosmetický salon značky «La Prairie» Švýcarsko, kadeřnictví, pedikúra, ruský kulečník, internet (Wi-Fi na lobby baru zdarma), konferenční sál pro 50 osob, jednací sál, soukromé garáže pro 15 automobilů, venkovní parkoviště, vnitřní zahradní terasy, služby prádelny a čistírny.       Ideální poloha a útulné prostředí v hotelu, individuální přístup a kvalifikovaný zdravotnický personál se znalostí anglického, německého, ruského a českého jazyka bude pro Váš pobyt a léčbu příjemný a pohodlný v každém ročním období. „Interhotel Central" je pro soběstačné lidi, kteří dokáží ocenit čas a využít ho efektivně k dosažení požadovaného výsledku při pobytu v lázních. Procedury prováděné v sanatoriu Plynové injekce – pneumopunktura, koupele v minerální vodě, uhličitá koupel, suché uhličité, perličkové, vířivé, aromatické s bylinkami a jiné, galvanické koupele, vodoléčba, skotské střiky, hydroxer, sauna, parafinové a rašelinové zábaly, masáže klasické, reflexní, podvodní, lávovými kameny, aromaterapie, plantoterapie, akupresura, inhalace, dentální irigace minerální vodou, manuální a automatická lymfatická drenáž, elektroterapie, magnetoterapie, oxygenoterapie, EKG - elektrokardiogram, léčebný tělocvik, jóga, plavání, modelování tvaru postavy THALASPA, kolagenová maska THALASPA či individuální program předepsaný vysoce kvalifikovanými lékaři, poskytne příležitost ke zlepšení Vašeho zdraví .        Na přání hostů nabízíme kompletní laboratorní vyšetření a konzultaci s lékařem - specialistou.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 2 940 Kč za pokoj na noc!

Interhotel CENTRAL - Nabízené služby

Aktuální nabídky najdete na webových stránkách Interhotelu.

Interhotel CENTRAL - Vybavení pokojů

SGL standart 22 m2 - s výhledem do hotelových teras SGL de Luxe 26 m2 - s výhledem na řeku, king size bed DBL standart 29 m2 - s výhledem na řeku, z toho 6 pokojů s výhledem do hotelových teras king size bed DBL de Luxe 37 m2 -  s výhledem na řeku, (také jako connection room), king size bed, šatní místnost, koupelna - dvě umyvadla, vana, bidet, WC Suite standard 43 m2 - dvoupokojový apartmán s výhledem do hotelových teras, king size bed Suite de Luxe 48 m2 - dvoupokojový apartmán s výhledem na řeku, king size bed Suite Premier 70 m2 - dvoupokojový apartmán s výhledem na řeku, king size bed, šatní místnost, koupelna 12 m² + sprchový kout.

Interhotel CENTRAL - Možnosti stravování

Restaurace nabízí speciality České i mezinárodní kuchyně a i dietní stravu, která je nedílnou součástí komplexního léčení. Snídaně formou bufetu, obědy a večeře formou speciálního menu vytvořeného vlastním dietologem hotelu a dále lobby bar nabízející nejrůznější nápoje a dezerty.

Interhotel CENTRAL - Okolí ubytování

Hotel je situován v klidném prostředí 100m od Vřídelní kolonády s proslulými vřídelními prameny. V okolí se nachází divadlo, koncertní sál, muzeum i značkové prodejny.
Zastávka: 70 m Autobusové nádraží: 2000 m Centrum: 5 m Vlakové nádraží: 2500 m Letiště: 2000 m

Fotografie Interhotel CENTRAL

Interhotel CENTRAL
Zvětšit fotografii

Mapa Interhotel CENTRAL

Velká mapa