Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Grasel, ubytování Nové Syrovice

Penzion se  nachází v klidném venkovské prostředí cca 4 km od města Moravské Budějovice. Příjemné prostředí pro využítí cyklostezek nebo návštěvy Vranovské přehrady, Bítova nebo historického města Znojma. Nabízíme úschovnu kol a krytý vyhřívaný bazén. Penzion byl v roce 2012 celý zrekonstruován. Nabízíme Vám nově vybavené pokoje se sociálním zařízení v 1lůžkovém, 2 lůžkovém pokoji s možností přistýlky, 3 lůžkovém pokoji, 4lůžkovém a 5lůžkovém pokoji.  Vybavení - televizor, wifi, trezor, lednice. Dále nabízíme úschovnu kol. Můžete vyzkoušet i vyhřívaný krytý bazén. V Nových Syrovicích se v roce 1790 narodil zbojník Johan George Grasel (Jan Jiří Grázl). Byl popraven ve Vídni roku 1818. V okolí jsou stezky,… Více… kde se schovával, kradl a loupil. Tyto stezky se táhnou až do města Slavonice a do Rakouska. Disco club Nixx - cca 5 km od našeho penzionu (Moravské Budějovice). Možnost zařízení taxi.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 299 Kč za osobu na noc!

Penzion Grasel - Nabízené služby

Ve speciální nabídce Vám nabízíme konání různých firemních prezentací i soukromých akcí např. oslava narozenin, výročí, svatby, ale i smuteční hostiny. Dále Vám nabízíme nákup piva a ostatního zboží za rozumné ceny na Vámi pořádané akce. Včetně možnosti zajištění jídla .

Penzion Grasel - Vybavení pokojů

Každý pokoj má své sociální zařízení. Vše je nově zrekonstruované a vybavené. Pokoje jsou vybaveny televizorem, wifi, lednicí, trezorem. 

Penzion Grasel - Možnosti stravování

Vlastní restaurace. Nabízíme celodenní stravování = snídaně, obědy, večeře. Můžete si vybrat z denního menu od Pondělí až do Neděle nebo ze stálého jídelního lístku. Aktuální menu a stálý jídelní lístek najdete na našich webových stránkách www.penzion-grasel.cz

Penzion Grasel - Okolí ubytování

Okolní příroda je velmi malebná, nejlepší je využít cyklistiku nebo pěší tůru. Z Nových Syrovice je to cca 15 km na Bítov (rekreační oblast) nebo na Vranovskou přehradu.V létě můžete využít letní koupaliště v Moravských Budějovicích = cca 5 km. Navštívit různé památky v okolí nebo si zajet do historického města Znojma = cca 25 km, které leží u hranic s Rakouskem.

Fotografie Penzion Grasel

Penzion Grasel
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Grasel

Velká mapa